Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy sráccal szeretjük egymást,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal szeretjük egymást, de túl nagy a távolság, nem jöhet össze a kapcsolat. Mégis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük a másikat, de alig találkozunk évente egyszer. Mikor meg akar csókolni, én elhúzódom, mert az eszem azt mondja, ne adjak neki esélyt, a biológiai énem mégis vonzódik hozzá. Megbeszéltük, hogy nem fog összejönni, mindkettőnknek külön élete van, de... Istenem, kérlek segítsetek!

16/l



2014. okt. 29. 19:44
 1/4 anonim válasza:
61%
Igen, légyszi szívasd még egy kicsit a gyereket. Mondjuk addig amig meg nem utál mint a $z@rt!
2014. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Húzd közelebb a házat..No vicctől eltekintve,Én Debreceni srác vagyok,és volt Budapesti Egri barátnőm is:) De van motorom van/neki is volt,meg a csjnak kocsija is..tehát ha igazán szeretjük egymást megoldottuk,mert szerettük is:) Igaz szerelemnek semmi nem álhat az utjába.Megy a Busz,jön a vont..
2014. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kínzod magatokat?

Merj boldog lenni! :) (vagy vele vagy mással. Ha találkoztok, akarod a csókot, miért nem teszed meg?)

2014. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
UTolsó, mert akkor megint én vagyok a bunkó aki reményt ad neki. Volt már ilyen :/
2014. okt. 30. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!