Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 év korkülömbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
én 16 vagyok ô pedig 24, mindent tudunk egymasrol,2 eve ismerem,es fel eve vagyunk egyutt,nagyon szoros a kapcsolatunk es nagyon odafigyelo,es barkitol megvedene,ugy erzem o az igazi,es mindennel jobban szeretem,a szuleink ismerik egymast de az enyemeknek szoktam rolla meselni es nekik sincs bajuk vele,csak a nagy korkulombseg..szeretnek csak velemenyt kerni,jol ki jovunk.
2021. jan. 14. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kaptál a tegnapi kérdésedre egy csomó választ.
2021. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az az elsô írásom volt itt,igazából nem a legjobban tudtam mit hová kell írni..
2021. jan. 14. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi már elolvastam,rájöttem. :D
2021. jan. 14. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

18 vagyok, párom 26. Köztünk is ennyi év van és nagyon tudni kell kezelni az élethelyzetbeli különbséget.

Pl. Mivel te suliba jársz még, neked a tanulás a legfontosabb. Azzal kapcsolatban van a legnagyobb problémád (pl. Most a digitális oktatás), míg ő már gondolom dolgozik és neki a munkája, fizetése, főnöke a legnagyobb probléma.

Ha hajlandóak vagytok egymás megértésébe időt és energiát befektetni akkor működhet.

2021. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És két évig titkolni akarjátok? az hihető. nem is lesztek együtt addig. nem rosszból, csak mondom.
2021. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igen,egyedül a szüleink tudják
2021. jan. 14. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi idősen még ez hatalmas korkülönbség, és általában az idősebb fél aki gondolom a férfi, csak kihasználásra megy vagy komoly önbecsülési gondjai vannak ha a saját korosztályával nem jön neki össze a dolog.
2021. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Vagy a másik, hogy az idősebb fél olyan problémákon fog keresztül menni, amiket nem ért majd meg a fiatalabb fél, mert még nagyságrendileg sem volt olyan problémája. Még csak beleszagolni se tud, hogy miken örlődik az idősebb. nem tudja megérteni. A fiatalabb azon stresszel, hogy jövőhéten matek doga, az idősebb meg azon, hogy ha bukja ezt a vizsgáját, akkor csúszik még egy félévet, akkor diákhitel kell, akkor az 300k hitel ki az ablakon. Vagy hogy a cégnél határidőre nincs meg a meló, akkor bukta a megélhetését, mert kirúgják.


Ezt egy gimnazistának viszonylag nehéz elpanaszolni, mert egyszerűen nem tudja feldolgozni.

Nem lesz igazi támasza és feltöltődése az idősebbnek, és meg elégeli, hogy igazából patronálgatja a fiatalabbat, de ő nem kap belőle energiát valójában.

2021. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
semmilyen féle kihasználás,bármiben segítene tanulás terén is ,és hajt,hogy tanuljak,cdak úgy mit a szüleim,ô a munkahelyén egy mondhatni kisfônök,sokat dolgozik csak azon idegeskedik néha,hogy mennyit kell meloznia,de semmi ilyen nincs amit az utolsó írt,megértsük egymást és támogassuk is egymást mindenben
2021. jan. 15. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!