Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, és szerintem ő is belém, de nem vagyok benne biztos. *?* Többi lent!

Figyelt kérdés
Nos, az történt, hogy egy lánnyal együtt szemezgetünk egymással órán, és amikor egymás szemébe nézünk, egyből el nézünk máshova mind a ketten. Van egy pár megfigyelésem pluszba, amikor mentünk fel az osztályomhoz a lépcsőn, akkor előttem volt, viszont, megfordult és mögém jött, ebből arra következtetek, hogy talán azért mert lásson? A másik az hogy ma volt testnevelés óránk, és a fiúk floorballoztak, a lányok pedig kidobósoztak. Térfél csere volt, a lányok mennek floorballozni, a fiúk pedig kidobósozni. Le kellett rakni a fiúknak a földre a floorball ütőket, és nézte a lány hogy melyiket vegye fel. Egy csomóan már lerakták, mikor pedig én leraktam, és átmentem a kidobósos térfélre, egyből elindult az ütőm felé, és felvette. Illetve elég beszédes is a barátjaival, és is valamilyen szinten a barátja vagyok, szoktunk beszélgetni, viszont nagyon ritkán, és mostanában mikor mondok valamit, akkor eléggé félénken válaszol. Szerintetek megpróbáljak odamenni hozzá, és elhívni valahova, vagy hagyjam? Azt szeretném kérni, hogy aki jártasabb a dologban, írjon kérlek hogy megpróbáljam-e, vagy sem!

2021. jan. 15. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne filózd túl, mennnnnnyé, azt próóbád mög! Vesztenivalód? Nem sok. Hát akkor?
2021. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan odamehetsz hozzá és elhívhatod.:D (Bár nem tudom, hogy most korona idején hova mehetnétek.)
2021. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy sztem mindjárt letiltanak, mert ugye kozepsulik zárva vannak, tehát valszeg max 8.os vagy, ergo vagy hülye és kétszer megbuktal, vagy 14 éves vagy és nem lehetnel az oldalom
2021. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hogy még hány nem 17 éven belüli korú ember van fent ezen az oldalon...
2021. jan. 17. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, de nekik van annyi eszük, hogy ezt ne írjak ki
2021. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van egy csomó olyan 17 éven aluli, aki ilyeneket ír ezen az oldalon.

:>

2021. jan. 18. 14:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az 1. és a 2. válaszolónak! El hívtam egy kis sétára, és elfogadta <3 c: :>
2021. jan. 18. 16:04
 8/11 anonim válasza:
Veszteni valód nincs hahoo menyj oda hozzá és mond meg hogy kamázod mert a csaj félénk ha tőle várod a kezdeményezést akkor várhac amíg a piros hó lennem esik.. Xd
2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na, sok sikert a sétálásban, szerintem tuti bejössz neki. :)
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na hogy alakult? :)
2021. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!