Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok srácok szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok srácok szerintetek mennyi az ideális kor különbség tiniknél? Gáz ha egy 15 fiú összejön egy érett 12 évessel? Vagy 17 es fiú egy 14 essel? Köszi az értelmest

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

17 14 szerintem nem gáz annyira

15 12 igen

Amúgy normális keretek közt nincs ideális különbség...

2021. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lenne már érett 12 évesen?
2021. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

X = Y/2¸+ 6

X az idősebbik életkora, Y amennyi legalább a fiatalabbiké legyen hogy a társadalmi normákon belül mozogjunk.

2021. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#3 fordítva, na. De ez szerintem segít tisztázni. :D


17/2 + 6 = 14.5 a minimum egy 17 éveshez.

2021. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%

Tök oké mindkettő. Az ideális-t gondolom a társadalmi normákra érted.

Le kell szarni a társadalmat és ha bejöttök egymásnak akkor hajrá.

Nyilván ha egy 10-12 éves pár van x éve együtt akkor nem kéne elvárni hogy olyan szinten legyen a kapcsolatuk(pl házasság), mint akik 20-22 évesen találtak egymásra, de ha nem függtök a külvilágtól akkor kb bármi működhet.

Ezalapján a társadalmi normát olyan 6-8 évre tenném, az elfogadható az olyan 15-18 év, sokkal fölötte szerintem már komoly speciális tényezők kellenek, de ez az én véleményem, simán lehet.

Iskolában 3év simán elmegy. Főleg hogy a lányok simán megkomolyodnak ennyivel korábban, szóval olyan egyetem végéig pont le lehet szarni az éveket(ha már itt tartunk akkor igazából bármikor), az érettség számít. Azt meg már mindenki magában érzi hogy elég érettnek tartja-e mindkettőjüket vagy majd később. Amikor """"""normális"""""

2021. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy 12 éves még gyerek szinte.

15 éves fiúnak már lehetnek olyan igényei, ami egy 12 évesnek még nem "természetesek", nem valóak.


De a 17 és 14 szerintem teljesen oké már.

2021. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátom húga 13, komoly és érett gondolkodású lány. 12 évesen ismertem meg, akkor is az volt. Attól függ, szülei mit engednek. Ő akkor egy 17 éves sráccal járt. Fura volt, nem mondom, így belegondolva, de ismerve a csajszit, nem. Mert többnek néz is ki a koránál, és meglepő az érzelmi és értelmi intelligenciája.

Ettől eltekintve furának tartalmán. Én 12 évesen sokkal gyermetegebb voltam.

2021. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!