Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha megcsókolta egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolta egy lányt, akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés

Kint voltunk, sötét volt, voltunk vagy tizenöten, vagy többen, buliztunk a nagy hidegben. Aztán valamiért megcsókoltam. Nem ismertem eddig, csak megtetszett.

Még mielőtt valaki elkezdene hisztizni, felvidéki vagyok, azért lehettünk kint éjszaka.


2021. jan. 18. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen, vagy leszbikus.
2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

hat nemtom, bi akkor vagy ha továbbra is vonzodsz az azonos nem irant szerintem ebbol ne vonj le kovetkezteteseket.

hogy is tortent pontosan? mit gondoltal kozben? mit szolt hozza?

2021. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Élvezted? Megtennéd újra? Mert akkor lehet.
2021. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá érzelmileg is, vagy csak szexuálisan? Én szexuálisan simán tudnék vonzódni a saját nememhez, érzelmileg viszont soha. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szemét hedonista élvezethajhász :D.
2021. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezted igen, ha nem nem. #4 jól írja, ilyen korban tombolnak a hormonok, bármi megtörténhet.

Szerintem gondolkozz rajta, hogyha le tudnál feküdni-e egy lánnyal, és élveznéd-e. Nekem is voltak ilyesmi érzéseim, bár én fizikailag semmit nem tettem, de ha elkeztem belegondolni, milyen lenne a szex, ott biztossá vált, hogy ne vagyok bi.

2021. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!