Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsókoltam egy lányt 12...

Megcsókoltam egy lányt 12 évesen. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és 6.okosok vagyunk.Mindig is kötődtem hozzá, és szinte kis korunk óta nagyon jó barátok vagyunk! A suli mosdójában történt.Elmondta hogy el kell mennie Londonba és ott is marad.És késztető érzést éreztem hogy meg kell tennem.és megtörtént.Talán 2 másodpercig tarthatott.Én bocsánatot kértem utánna.Nézzétek! Én nem hiszem hogy vonzódnék a saját nememhez! Nem vagyok leszbikus.És igen megcsókoltam, de ezzel csak a szeretetemet akartam kifejezni! Nem akartam rosszat.Ő nem lökött el! Megértette és örült neki.Egy ilyen puszi volt az egész és aznap el is ment.Nem volt időm ezt lebeszélni vele! Most nem tudom...ebből lehet baj? Rögtön rákerestem a neten és csak dobta ki hogy milyen betegségeket lehet el kapni! Csak mi ketten tudunk a csókról.Ti nektek mi a véleményetek?:(

2014. febr. 16. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
dehogy lehet baj :)
2014. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elég nagy baj, hogy utánna néztél, s nem utána.


Előfordul az ilyesmi férfiaknál, nőknél is. Nálad fiatalabb férfiaknél, s nálad fiatalabb nőknél is. Előfordul. Ami elgondolkodtat az, hogy ezen töröd a fejed, tehát érdekel, érdekes a helyzet.

Előfordult, s azonnal túl is léptél rajta. Ez teljesen rendben van. Észre sem veszi rendesen az ember, mi történt.

Ebből, meg abból sem lehet baj, hogy téged ez még ma is érdekel. De célszerű itt megállni. Ne keresd a helyzett érdekességét, izgalmát, de felesleges bűntudatod se legyen.

2014. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon aranyos dolog. :)

Remélem azért a kapcsolatot majd tartjátok, és nem szakad meg ez a barátság!

A netes dolgoknak meg nem mindig szabad hinni! Azok a betegségek, amiket a neten írnak, roppant ritka, hogy valaki csókkal elkapja, de ami egy fő, hogy mivel ő nem beteg, te sem kaphattál el tőle semmit. ;-) Szóval ne izgulj!

2014. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! Most teljesen megnyugodtam!:') ..én azt hittem hogy a kommentek tele leszenk a "fúj hülye riba

@nc leszbi" mondatokkal..:o köszönöm! nem gondoltam hogy az emberek ilyen megértőek lesznek!:)

2014. febr. 16. 22:03
 5/11 A kérdező kommentje:
ez rohadtul nem esett jól. Ha ez volt a célod gratulálok-.-" nagyon nem vagy vicces;)
2014. febr. 16. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj megeshet véletlenül bárkivel. :)

Ettől még nem vagy leszbikus.

A betegség miatt nem kell aggódni rengeteg férfival fogsz még csókolózni akinek elég valószínű hogy sokkal koszosabb a szája még sem lesz semmi bajod. :)

16/f

2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

te kérted, most mi a bajod?

2014. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hol mikor kértem?:D tudsz olvasni hülye gyerek xD???.azt mondtam hogy "AZT HITTEM" -,-
2014. febr. 16. 22:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Most már puszi volt vagy csók, mert ha puszi volt mondjuk, de ha csók volt, akkor gyanús a jövőd, még ha nem is tudatosult benned, hogy leszbikus orientált vagy, de én nem vennék mérget reá. Az meg nem biztos, hogy "rengeteg" férfivel fogsz csókolózni, nem is lenne ajánlatos , esetleg néhánnyal, lehet az egyik beíró rengeteggel csókolózott, de azért nem kötelező a rossz példát követni.A száj és egyéb betegségek csók általi elkapása lehetséges, nem kizárható, de nem gyakoribb , minta a gripa elkapása járvány esetén.
2014. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nyugodj meg!!!

Szerintem nem lehet baj belőle. ;)

2014. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!