Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódik hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
A mellettem ülő lány osztálytársam ha nem beszélek vele több mint 2 percig, akár órán, elveszi valamimet hogy figyeljek rá. Ha hozzá szólok egyből a szemembe néz, másra nem is figyel. Olyan is előfordul, ha esetleg unalmasabb az óra, lehajtom a fejemet, akkor elkezdi finom simogatni a hajszáljaimat/valamelyik karomat. Amikor felnézek csak nevet. Tesi órán mindig együtt játszunk, és ha lemegy a büfébe magával szokott hívni. Tetszem neki, vagy csak barátkozik? Ezeket azóta csinálja amióta mellé ültettek, előtte csak 2x beszéltünk egy nap max, akkor is a semmiről kb. Nem tudom hogyan reagáljak, ami kicsit zavaró.

2021. jan. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Csak barátkozni akar
2021. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Hát lányok válaszoljanak szerintem mert Én fiúként nem igazán tudom eldönteni. Vagy egy játszadozó lány aki nem akar semmit vagy pedig próbál közelebb kerülni. Nem tudom :D
2021. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

hány évesek vagytok? lehet amúgy érdeklődik feléd és ha már amúgy is ott ülsz mellette, úgy érzi, itt a lehetőség.

ha nagyon zavar, vagy úgy érzed, említést kéne erről tenni, max annyit kérdezz, mondjuk amikor simogatja a hajad, hogy miért simogatja a hajad? de ezt is csak finoman meg kedvesen, mert ha a végén kiderülne, hogy ő csak kedvességből gondolta, nem lenne szerintem szerencsés megbántani

2021. jan. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak egy játszadozó lány. Örülj neki szerintem. Én örülnék neki ha egy lány simogatna :3


(És mielőtt ide írjátok hogy perverz szólok hogy a fejemre gondoltam TwT)

2021. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem bejössz neki.
2021. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!