Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bihari Aliz kérdése:

Mit csináljak, ha valakibe őrülten szerelmes vagyok de nem tudom, hogy ő is vonzódik -e hozzám?

Figyelt kérdés

-valahogy mindíg ott van ahol én vagyok (persze sokszor én próbálok a közelében lenni de az utóbbi időkben azt vettem észre hogy a suliban mindig a közelemben van )

-amikor van rá alkalma mindig mellém ül

-csak engem szólít a nevemen (úgy értem egyik lány nevét se mondja amikor hozzájukszól bár nem is szokott egyik lányhoz se szólni )

-csak velem beszélget a lányok közül

-bármit mond azon mindíg nevetek , mert látja , ha rossz a kedvem és fel akar vidítani.

-rengetegszer viccelődött azzal , hogy én vagyok a szeretője(Nincs barátnője csak viccelődik)

-sokszor átkarolta a derekam és magához húzott

-volt amikor mellém ült egy fiú akinek tetszettem és szünetben félrehívta és konkrétan ordította neki , hogy én csak az övé vagyok és ha még egyszer meg látja a közelemben akkor meg lesz verve .

Vajon tetszek neki ?


2018. júl. 25. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos,hogy tetszel neki.

És biztos hogy vonzódik hozzád kérdezz rá nem veszíthetsz vele semmit. :) sok sikert!

2018. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PussyCrusher2005 ***** válasza:
Te jo isten odault valaki hozzad es erre leorditatta a fejet meg majdnem megverte? Eleg fogyinak tunik a leirtak alapjan, de ha neked tetszik akkor sok sikert.
2018. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!