Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem Mond nekem semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem Mond nekem semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem is van egy történetem tavajelöt új munkahelyem volt és megismertem egy srácot aki nagyon kedves volt velem gondoltam hm jó pasi es elkeztünk egymással viccelödni minden reggel jó hangosan köszönt akkor mindig kacsingatot volt olyan is h letolt mert túl sokat nevettem másokkal öszintén nem tudtam hova tenni mert még velem nem történt ilyesmi na de a lényeg h olyan sokat gondoltam erre h már odajutottam h csak rá gondolok és egyszer olyan fáradt voltam h mondtam neki hogy "de szeretnék egy kavét és egy ágyat "erre ő meglepődött és rá nemsokára azt válaszolta h megkapom amit akarok csak egy kicsit várjak hát èn is meglepődtem a mondatán mert nem vártam h ilyet fog mondani de azóta is varom h mikor szól a kérdésem vajon mi lehet ez szerelem?hogy vonzodunk egymáshoz az biztos mert mikor vele beszélek annyira megnyilik a szeme és ahogy rá néz én olyan zavarba jövök h alig tudok beszélni de a baj az h nem is tudok vele róla beszélni mert már nem dolgozunk együtt és a szünetünk sincs egybe de megvan a Facebookja szoktam neki néha irogatni de erről nem beszélünk nem merem neki megmondani h mit érzek de a fejemböl se tudom kiverni mindig rá gondolok szerintetek mit kéne tegyek?megjegyzem h egyszer rá kérdeztem h ő minden nővel ilyen vagy csak velem és a kerdés az volt h mit szeretnék hallani? és azt mondta h igen ő ilyen és mosolygot

#Ha szeret miért nem mondja meg
2021. jan. 23. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"tavajelöt"

Gratulálok, ezen a héten te nyertél.

2021. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez a rengeteg "h" meg egyéb rövidítés, helyesírási hibák.. bocsi, de belenéztem és nem tudom végigolvasni 😃
2021. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!