Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Kezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Kezd elegem lenni egy picit

Figyelt kérdés

Barátommal amikor bemegyünk szegedre nagy nehezen akkor soha nem hív meg sehova akkor sem, ha azt megbeszéltük előtte, hogy mondjuk elmegyünk hambizni vagy pizzázni. Aztán most hajtogatta, hogy nincs pénze de magának vett fülbevalót abból is csak egyett, de ha párba veszi olcsóbb lett volna. Mostmár kezd eg kicsit unalmas lenni. De az meg olyan gáz ha kicsapom a hisztit, hogy vegyen nekem is meg mitudom én. Ezt hogyan tudnám vele megértetni? Egyébként már 1 éve együtt vagyunk. Annyira vak voltam eddig, hogy az valami hihetetlen. De amúgy jól érzem magam a társaságában, és szeretem. De ez így szörnyű.

16l


2021. jan. 25. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Vegyél magadnak. Nem az apukád, hogy hisztizzél, hogy vegye meg a csokit. Nőj föl.
2021. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De te nem érted a helyzetem. Egy rohadt csokit sem vesz nekem. Nem tudom fiú vagy lány vagy-e, de randira sem visz el. Most így amikor elmegyünk sétálni, de amúgy soha nem történik semmi.

Ha lány vagy:a te pasid soha nem vitt el enni vagy nem kaptál ajándékot?

Ha fiú vagy:te nem vitted sehova a barátnőd? Nem kapott tőled semmit?

2021. jan. 25. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És tőled mit szokott kapni a párod? Ha nincs pénze, te meg szoktad hívni?
2021. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én iskolás vagyok ő dolgozik. Egyébként hívtam már meg apa pénzéből, mert még mindig nincs saját keresetem.

Akkor fagyiztunk és csokit is vettem már neki

2021. jan. 25. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire zavar akkor csak annyit jelent hogy kezd felszállni a rózsaszín felhő. Eddig miért nem zavart? Miért nem mondtad neki? Szerintem lassan vége.
2021. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Régebben is zavart, csak akkor az, hogy soha nem mentünk sehova. Mindig itthon vagyunk. Ha 2 havonta elmegyünk szegedre akkor sokat mondok
2021. jan. 25. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jól esik ha vesz nekem dolgokat, de nem várom el tőle
2021. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy év alatt nem igazán kaptam semmit. Egy nyamvad csokit sem olyan random kedveskedésből.
2021. jan. 25. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyeld szerintem mondd el neki és kész de ha zavar ne ragadj bele egy olyan kapcsolatba ami nem tetszik.
2021. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot, ha elég érettek vagytok akkor az első problémából ki tudtok hozni egy szorosabb köteléket, persze kompromisszummal. Mindenképp beszélj vele róla, de hogyha ugyanúgy folytatja ezt, és téged ez zavar, akkor neked kell mérlegelned magadban, hogy mit szeretnél, és az alapján döntened.
2021. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!