Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja milyen az, amikor másnak annyira könnyen és ésszerűen tudsz hasznos tanácsokat adni hogy még magadon is meglepődsz mennyire tudsz segíteni

De amikor meg a saját helyzetedben vagy, minden más. Magadnak akárhogy is, de nem vagy képes tanácsot vagy megoldást találni és teljesen bizonytalan vagy, nem tudod hogy mit tegyél

Na most van az én helyzetem amikor nekem kell hasznos tanács, de én nem tudom ilyenkor mit lehetne csinálni

Fontos lett számomra egy fiú, akivel valahogy el*esztuk az egészet nagyon hülyeségek miatt

Nem kapcsolat volt még, meg nem is harmadik személy vagy ilyen komolyabb oka volt ennek hogy beszélni se beszélünk már

Csak így jött ki, mindketten hülyék voltunk

Én hajlamos vagyok rá hogy kb mindig utólag látom tisztán a dolgokat és akkor tisztul ki a fejem teljesen, tudok gondolkodni hogy miben hibáztam, és hogy kellett volna, azt is nagyon jól tudom hogy ezt szépen helyre lehetne hozni, de nem tudom hogy, meg hogy ő hogy van ezzel

Ezért is lenne jó beszélni vele úgy mindenről, és biztos hogy rendbe tudnánk szedni a dolgainkat

Ez az egész ilyen hirtelen felindulás volt, egyikünk sem ezt akarta de mégis így alakult

Nekem ő tényleg fontos ezért is gondolok rá annyit

Másnak ilyenkor lazán azt tanácsolnám tedd félre a büszkeséged, keresd fel és beszélj vele, mondd el mi van őszintén és úgy majd meg tudjátok oldani, ha ennyire rágódsz ezen akkor ne hagyd csak úgy annyiba, próbálkozz ha tudod hogy van értelme

Ez így oké, de nekem nem megy ez ilyen könnyen és ez azért bonyolultabb ennél

Egyszer lazán veszem máskor meg konkrétan sírhatnékom van annyira előjön belőlem

Érzem azt hogy nem szabad hagyni ezt így, nincs abból semmi ha elérem hogy beszélgessünk és kiadom ezeket magamból, biztos hogy meg tudnánk beszélni

Mostanában nem látom sehol, nem futok vele össze, és most jelenleg ráírni sem tudok nem tiltás miatt, ez kb egy hétig így lesz hogy nem lehet neki írni meg ő sem tud visszaírni, aztán majd lehet elmúlik ez és megint visszatér

Vannak közös ismerőseink és barátaink de nem rajtuk keresztül akarom ezt intézni hanem csak vele

De még így se látom mostanába hogy egyfelé lakunk, szóval nem tudom, keresgetni meg fura lenne😅

Mostanabán úgy érzem ez nagyon felemészt engem, tennem kell valamit

De erről kinek mi a véleménye, tudtok most nekem adni valamilyen tanácsot? Megköszönném aki elolvasta és ír



2021. febr. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem lehet neki írni?
2021. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki! Talán még nem késő:)
2021. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem megszeretnéd beszélni a dolgokat, csak nem írsz rá?
2021. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj rá. Nincs mit veszteni. Ha írsz neki, legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad :)
2021. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fontos lett számomra egy fiú, akivel valahogy el*esztuk az egészet nagyon hülyeségek miatt


Nem kapcsolat volt még, meg nem is harmadik személy vagy ilyen komolyabb oka volt ennek hogy beszélni se beszélünk már"

Mi volt a probléma?

2021. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!