Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kijönni a friend...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kijönni a friend zoneból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na szóval van egy lány akit nagyon nagyon szeretek, meghalnék érte de ő tudja ,hogy szeretem és közölte nekem hogy ő engem csak legjobb barátként néz. Nagyon sokat tudunk egymásról, bizalmasabb dolgokat is amiket ő senkinek nem mondott el rajtam kívül és fordítva is igaz. Csak hát az a fránya barát zóna. Az előző kérdésemet törölték (igazából a profilomat is) idk hogy miért de akkor leírom ide is azt amit ott írtam. Nem akarom megtörni a szívét hiszen már így is meg van törve szegénynek és ő attól fél hogy én megutálom és nem írok neki többet (mivel egész nap szoktunk írogatni), ezt nem vagyok képes megtenni és nem is akarom mert nagyon szeretem. Online írogatunk ahogy mondtam egész nap szoktunk írogatni, de csak kettő órányira lakik tőlem.

Én 17 és fiú vagyok ő meg 18 és lány.



2021. febr. 8. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
keress rá ytn
2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó de én most mások véleményét, tanácsait és tapasztalatait szeretnél elolvasni.
2021. febr. 8. 16:17
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, a testvéreként néz rád. A testvérünkbe meg nem szeretünk bele.
2021. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem más összetörte nem? Pont a napokban volt egy kérdés hogy a csaj az exe miatt sírt, és mással volt... Amíg ilyen addig hagyd, ne teljesen de hagyd.

Lányokat sosem a legjobb pali töri össze, hanem aki csak simán leszarja őket :D

2021. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 nem voltak együtt, ő szerette a fiút de a fiú őt nem, sőt piszkálta és stb., nem most történt az csak hát egy elég nagy sebet hagyott a lelkében...
2021. febr. 8. 17:03
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mondtam én is:)
2021. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igaz bocsi, rosszúl értelmeztem a mondatodat
2021. febr. 8. 17:36
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem máskor csak úgy sikerült hogy kb fél évig nem beszéltem a csajjal aztán mikor újra találkoztam vele teljesen máshogy viselkedtem.
2021. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is ilyen baráti :) kapcsolatból lett viszonyunk. Udvarolgass időnként. Jól fog esni neki. Aztán ki tudja...
2021. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Sajnos ez az esetek 95%-ban ez így van. Egy idő után többet fog érezni valamelyik fél a barátságban. Az esetek fennmaradó 5%-ban a fiú meleg :D
2021. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!