Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, hogyan lehet belőle kijönni?

Figyelt kérdés

Mielőtt azzal jönnétek, hogy hülye vagyok stb, kérlek olvasd végig, és érdekel a véleményed.

Hosszú párkapcsolatom van, és minden a legnagyobb rendben. Egy dolgot leszámítva. Borzalmasan féltékeny vagyok, már akkor is, hogyha a barátom lányok társaságában van. Van egy lány aki előttem tetszett neki, és hihetetlenül aggódom, mert attól félek, hogy még gondol rá, vagy eljátszik a gondolattal, hogy szeretne vele lenni, és ezt nagyon sokszor megkérdezem tőle, a válasz mindig nemleges, de attól félek azért, mert nem meri nekem elmondani, hogy mit érez valójában. Folyton attól félek, hogy nézegeti az adatlapját, a képeit, stb. Mi a véleményetek, hogyan lehet ebből kijönni? Ekörül forog minden gondolatom...:(



2016. aug. 4. 22:54
 1/5 Adelll ***** válasza:
Eleg onbizalomhianyos lehetsz.ugy tunik nem is akarsz hinni a baratodn.ha radtor a feltekenyseg gondolj arra h megbesztetek es megmondta h nem jon be neki mas,te kellesz neki.most komolyan...miert hazudna?bizz benne jobban.
2016. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol meg a párodban akkor lehet, hogy nem benne van a hiba. Szerintem ülj le vele még egyszer elbeszélgetni erről. :)
2016. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kijonni ugy lehet belole, hogy otthagyod, es a tovabbiakban csak a sajat eletedet mergezed. Ha ezt nem akarod, akkor jarj pszichologushoz, mert ez a (beteges) feltekenyseg a kapcsolat veget is jelentheti, ha a baratod egyszercsak elunja, hogy a masik lannyal piszkalod, minden ok nelkul.


Oszinten szolva nalam kb. a harmadik esetnel ('ugye ra gondolsz?') lapatra kerultel volna.

2016. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mercédesz01 válasza:

Bocsi hogy ezt írom,de tényleg az önbizalmaddal van gond...

Nem vagy megelégedve magaddal? Vagy jobb csajnak tartasz minden körülötted lévő lányt? Ezzel a viselkedéssel megfojtod a másikat. Ha így fojtatod el fog hagyni! Azt ugye nem akarod! Szedd össze magad!


Anno mielőtt összejöttetek (régen) mikor tetszett neki az a lány neki is udvarolhatott volna vagy összejöhetett volna veke. De mit tett? VELED jött össze. NEKED csapta a szelet! TÉGED választott,tehát TE kellesz neki! Akkor miért kell mindent elrontanod ilyen viselkedéssel?


Lányok! Ha meg akartok tartani egy srácot,akkor nem szabad mindent egyből " megmutatnod magadból" ( nem a szexre gondolok). Fokozatosan adagolj önmagadból hogy ne unjon rád!

Mellesleg most komolyan ha egy lánnyal kavar a hátad mögött és te rákérdezel,hogy hol voltál ,kivel stb... akkor nyilván ha vele is volt nem fogja az orrodra kötni! Le fogja tagadni! Ha viszont a válasz igen lenne ,bevallaná,akkor borulnátok csak ki igazán.


Ülj le vele és mond el neki hogy már betegesen féltékeny vagy ,de szeretnél nem az lenni. Tiszta lappal indits! Biztos meg fog nyugtatni.

2016. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat, nagyon rajta leszek a változáson:(
2016. aug. 5. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!