Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtam egy szerelmes verset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy szerelmes verset egy lánynak, hogy adjam oda neki ?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és írtam neki egy verset. Nem nagyon szoktam vele beszélgetni meg ő sem velem így egy vers formájában írtam le hogy mennyire szeretem. Majd Valentin-nap alkalmából oda akarom neki adni csak nem tudom hogy hogy meg mit fog szólni hozzá úgy hogy alig ismerem !?

2021. febr. 9. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Ne égesd már magad!
2021. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem éri meg. Ha nem ismeritek egymást eléggé, nagy eséllyel az egész osztály előtt égni fogsz. Előbb beszélgetni kellene vele, megismerni, hogy leszűrd mi lehet a reakciója.
2021. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Ú, fiú, felejtsd el a verseket, és azt is, hogy ismeretlenül szerelmet vallsz. Visszafogottabban kéne közeledned, például kezdésnek sokkal jobb lenne, ha csak szimplán elkezdenél vele beszélgetni.
2021. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

2019-ben is volt egy ehez hasonló kérdés és ott tök normális és nem ilyen bunkó válaszok voltak!

Ott csak olyan buzdító válsz volt hogy pl: nem ciki meg az hogy én ha valaki nekem verset írna egyből megcsókolnám! Ti meg: ú ne égesd magad már nem divat a vers !

Csak lehangolni tudjátok az embert!


Egyébként az előbb olvastam ezt a 2019- ben írt kérdést és nagyon meg vidultam mert csomó lány azt írta hogy ez nem ciki meg értékelni fogja stb. Erre ti lehangoltok hogy ne csináld nagyon gáz!

2021. febr. 9. 17:48
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként leginkább lányok válaszát kérem de jöhetnek fiúk válaszai is.
2021. febr. 9. 17:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A lányok maximum attól értékelnek verset, aki felé vannak érzéseik, de ebben az esetben már attól is elolvadnak, ha rájuk nézel.


Ettől függetlenül kedves egy vers, csak egy idegen nem fog tudni mit kezdeni vele, főleg hogy szerelmet vallasz benne.


Viszont mindenki saját tapasztalatból tanul, mondd el neki ha ennyire szeretnéd. Látod majd a reakcióját, tanulsz belőle és megy az élet tovább.


Ne vedd magadra ami történik vagy amit ott mondanak neked, mindenki átélte ezt.

2021. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

Akkor, mint lány válaszolok: A verssel sok mindent nem tudnék csinálni, valószínűleg a kukában végezné.

Osztálytárssal nem jövünk össze, ha szakítotok kellemetlen lesz.

Ha eddig a csaj nem küldött jeleket (és akkor lehet csak annyit tud rólad, hogy te vagy xy, aki jó magyarból) szintén felesleges kellemetlenség.

2021. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagy a lánnyal akkor tényleg aranyos dolog tud lenni egy ilyen vers, de ne ezzel kezdj
2021. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Csempészed be a táskájába vagy a padjába. Ne legyen feltűnő, hogy Te írtad!
2021. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy sokat foglalkoztál vele, de ezzel tényleg óvatosan kell bánni. Ha nem ismered, nem tudod milyen, lehet az egész iskola elé kiteszi a versedet, és nagyon kellemetlen lesz.. :( Én azt javaslom, hogy először kicsit ismerd meg, és utána mehet a vers.
2021. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!