Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság nem ciki szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nem ciki szerintetek szerelmes verset írni egy lánynak? Ti hogy reagálnátok arra, ha kapnátok egyet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 23:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze nem facebookon,hanem kézzel írottan,borítékban. :)
2016. dec. 21. 23:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányok szerintem értékelnék, főleg, hogy annyira ritka.

Én nagyon örülnék neki, szerintem aranyos. :)

17/L

2016. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tettszene. Értékelném.
2016. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én repdesnék az örömtōl😅
2016. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggelre kaptam egyet a páromtól (30x éves). Majdnem elsírtam magam, azóta is azt olvasgatom, és jobban hiányzik, mint bármikor.
2016. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
En elolvasnam, megkeresnem, es megcsokolnam akarhol is lenne.
2016. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En elsirnam magam odamennek es szetolelgetnem*-*
2016. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért lenne ciki? Azért mert a társadalom azt eteti, hogy ez gáz?? Szerintem nagyon is aranyos és a normális lányok/nők értékelnék ezt a gesztust, mivel ez valami olyasmi, amivel nem dobálózik csak úgy bárki, ehhez valódi érzések kellenek.

Az meg ne érdekeljen, hogy más mit gondol róla. Ha verset szeretnél írni egy lánynak, tedd meg, ne habozz! Értékelni fogja, hidd el!

2018. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!