Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még köztünk valami?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz és nem szeretném, ha bárki ítélkezne, de egy kívülálló véleményére vagyok kíváncsi. Exemmel én szakítottam másfél hónappal ezelőtt és nem volt túl szép az elválás. Végül jóban maradtunk, beszéltünk néha. Könyörgött hogy fogadjam vissza, de nem tettem, mert sok csúnya dolgot csinált. Nagyon rosszul volt miattam lelkileg. Lett barátnője most, de mielőtt összejöttek újra közel kerültünk egymáshoz. Úgymond újra elkezdtünk "kavarni", de ebben is voltak hullámvölgyek mert ott volt ugye az új lány. Közben összejöttek de velem is tart a "viszonya". Aludtam nála is és le se tudtunk szakadni egymásról. Azt mondja, nem tudja mit csináljon, mert az új lányt is megszerette (2 hete vannak együtt), de engem is szeret és nem tudja elképzelni, hogy nélkülem éljen. Állítása szerint azért nem mer velem békülni mert fél hogy ismét megbántom és úgymond "bizonyítani" szeretnék neki hogy komolyan gondolom és ő is ezt szeretné valószínű látni hogy tényleg komolyak a a szándékaim. Egy napja azt mondta, hogy próbálja magától ellönki a lányt, de azt veszi észre hogy a lány minden ellenére marad mellette. Bár én azt érzem és utalt is rá párszor vagy elszólta magát hogy hozzám jobban kötődik és jobban szeret csak nem mer újra brlevagni. 2 évig voltunk együtt. A véleményetekre lennék kíváncsi és hogy szerintetek lesz e valami köztünk még? Én nagyon szeretném és láthatóan ő is, de visszatartja higy van egy másik aki biztosan ott van én pedig egyszer már otthagytam.

2021. febr. 9. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ugye 2 hete vannak együtt és már most sokat veszekednek, ha ez számít valamit a véleményalkotásban. És a lány is tudja hogy nem érez az exem irántam semlegesen, elmondta neki, csak nem tud erről a viszonyról. Ami igen csúnya dolog, de most ez van
2021. febr. 9. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Kérdésre a válasz: Lehet

Most boldog vagy?

2021. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok csúnya dolgot csinált miért akatsz összejönni vele? Nem véletlen szakítottatok, szerintem hagyd.
2021. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A fiúcskádnak mondhatjuk, hogy 2 csaja van, namár most ezt ő is tudja, hogy hosszabb távon nem fönntartható, de amíg lehet, gondolom, él vele, aztán majd választania kell valakit ugyebár. Hogy te leszel-e az a valaki vagy sem, én azt nem tudom, de én többre értékelném magam, minthogy valaki döntésére várjak. Ráadásul a fiúdról is sokat elárul, hogy egyszerre 2 csajjal van, nem gondolod?
2021. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%
Szerintem nem korrekt a srác. Ha komolyan akarna egy új kapcsolatot veled nem kellene más. Döntenie kell, ha nem tud ne várj rá.
2021. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha egyszer ott hagytad annak oka volt. Csak azért, mert megszoktad ne akarj vele összejönni újra.

2. Az exed is egy idióta, mert nincs túl rajtad, még benne vagy az életében és már így ismerkedik.

3."A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!"

Kérdésre válaszolva: lehet, de minek?

2021. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is gerinctelen vagy, mert tudod, hogy van barátnője, mégis vele vagy, a srác pedig szintén, mert ott a barátnője aki TÉNYLEG SZERETI, és ennek ellenére 2 vasat tart a tűzbe. Pont egymáshoz illőek vagytok.
2021. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg dobni akarja a lányt, akkor valszeg sikerülni fog neki, de ha csak azért mondja, H ne váltson meg, akk hagyd őt békén.
2021. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül szakítottál vele, megvolt rá az okod. Nyilván hiányolod őt, de csak ezért ne akarj újra összejönni vele, mert annak megint csak veszekedés és szakítás lesz a vége. Próbáld meg elengedni. Eleinte nehéz, de utána már képes leszel elfelejteni, és továbblépni.

Az exed meg mégis mit gondol? Még szinte alig szakítottatok, de máris van valakije? Az én szememben az sem egy ,,jó pont", hogy megígéri, hogy dobja a mostani barátnőjét, és újra veled lesz. Nem a háreme vagy (már bocsánat, hogy így beszélek a srácról, aki tetszik neked). Azt gondolja, hogy ha megunta az új barátnőjét, akkor egész egyszerűen dobja, és szépen visszajön hozzád? Ez nem így működik. Ha téged szeret, nem kellett volna okot adnia arra, hogy szakítsatok, és ahelyett, hogy egy másik lánynak udvarolt volna, inkább téged kellett volna megbékítenie. Szerintem ha nem tudja egyértelműen eldönteni, hogy kit szeret, akkor hagyd ott, és kész. Ne várj a döntésére! Ha haboznia kell, nem is szeret igazán.

2021. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!