Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit 2 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit 2 hónapja ismerek de komolyabban 2 hete alakulnak a dolgok köztünk. De nem akar megcsokolni. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2 hete volt kb hogy először randiztunk és azóta már a kezemet is megfogta és mindig g mondja hogy szeret meg minden de még csók nem volt. Miért van ez? Eléggé önbizalomhianyos és azt mondta egyszer hogy nem akarja elsietni ezt az egészet mert nem akar pofaraesni. De ha a kezemet Megfogja meg mondja hogy szerelmes belém akkor miért nem csókol meg? Az első randi óta szinte minden nap találkozunk fel-1 órára. Kicsit kezdek aggódni hogy nem is érdemlem vagy valami.

Barátnőm azt mondta hogy várjam ki az egy hónapot és ha addig nem történik semmi akkor beszéljek vele őszintén erről. Nektek van valami tippetek hogy ez miért van?


2019. okt. 1. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és semmi képpen nem szeretnék én kezdeményezni. Én ehhez túl félénk vagyok
2019. okt. 1. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom (mondta is), hogy ő is félénk. Egyet tanácsolok: várj türelemmel. Ha csókolózni akarsz, csókold meg a kiscicádat, habár nem mindegy... (ezt tréfának szánta ne vedd komolyan).

Ffi.

2019. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki még valami tipp esetleg?
2019. okt. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!