Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, de ma éjjel egy másik lánnyal álmodtam... Ez mit jelent ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, ő az életem. De ma éjjel egy lány barátommal álmodtam. Kézen fogva sétáltunk, meg csókolt, be vallotta hogy szeret. Ez jelent valamit ?
2021. febr. 10. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem jelent, a legtöbb álomnak semmi valóságalapja.
2021. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Hármas? XD
2021. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
jaja 2-est adom
2021. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Próbálkozz be náluk egyesével, utána kettesével
2021. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, nem kell az álmoknak különösebb jelentést tulajdonítani. Az agy sokszor random emlékképekkel dolgozik, a "személycsere" kifejezetten gyakori jelenség.
2021. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, valószínűleg csak épp többet beszélgettél azzal a lánnyal/sokat gondoltál rá, ilyesmi. Ameddig nem tulajdonítasz neki jelentősséget, addig nem jelent semmit.
2021. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbe feltétlen túl sokat gondolni. Ha észreveszed, hogy többet gondolsz rá meg gyakran álmodsz vele, az már lehet jel, de ez önmagában még nem jelent semmit. Én valamelyik nap pl álmomban az egyik kollégámmal készültem lefeküdni úgy, hogy egyáltalán nem vonz, én sem őt és van párom, akit nagyon szeretek.
2021. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira aranyos. Fiútól ritkán hallani hogy ő az életem. Lehet vannak, de én még eggyel se találkoztam.

A kérdésedre válaszolva nem hiszem hogy jelentene valamit. Én minden éjjel mással álmodok. Olyanokkal is akiket egyszer láttam az utcán.

2021. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
#8 Én is ilyen vagyok. Szűz is maradtam túl sokáig. :-( 30F
2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Aki igazán szeret rgy lányt, qz szerintem ilyen... Igaz nem szeret viszont, de ettől még imádom. 16F
2021. febr. 17. 12:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!