Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, és tetszik egy lány az évfolyamomban.

Tavaly amikor elkezdődött a karantén elkezdtünk beszélni, és össze is jöhettünk volna, de kiszerettem belőle.

Aztán jóban maradtunk, de mostmár harmadjára tetszik meg!!!

Mit tegyek szerintetek?

Jóban vagyunk, de nem hiszem hogy gondolná hogy mit érzek iránta.

Nem vagyok halálosan szerelmes, csak tetszik.

Köszi a válaszokat előre is.



2021. febr. 11. 21:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak hogy ha próbálkoznék akkor annyi lenne a barátságunknak is azt meg nem szeretném.

Abban meg biztos vagyok hogy nem érez irántam semmit

2021. febr. 11. 22:50
 12/12 anonim ***** válasza:
11.:Biztos?Inkább csak lehetséges.De sok lehetőség van még.Lehetséges,hogy jópofiságból áll veled szóba,és közben a háta közepére se kíván.Lehetséges,hogy csak havernak tekint,és semmi más gondolat nem futott át a képzeletén veled kapcsolatban.Lehetséges az is,hogy (ami a leghihetetlenebb),hogy ő is egy az egybe ugyanazt érzi,és ugyanazt gondolja amit te is.Nem mindig csak egyetlen egy fajta lehetőség van.Egy igazság van,amit ő tud.De az hogy te erről mit gondolsz,arról többfajta opciót is szóba kellene venned.
2021. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!