Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet barátja lenni valakinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátja lenni valakinek, akit még szeretsz?

Figyelt kérdés

Sok éven át együtt voltam a barátnőmmel. Egyfajta tini kapcsolat. Mindig úgy gondoltam ő az igazi, de szakított velem. Viszont jó viszonyban voltunk, szépen váltunk el egymástól. Nem sokra rá ismét beszélgetni kezdtünk. Azt mondta, nem akar elveszíteni, mint embert, de nem tud már úgy szeretni, mint régen. Felajánlotta, hogy lehetünk barátok, ha nem zavar.

Én még mindig szerelmes vagyok belé, nehéz elfogadni, hogy ez már elmúlt. De nem tudom elfelejteni őt én sem. Szeretnék a barátja lenni, de nem tudom képes vagyok-e rá. Rettentően féltékeny típus vagyok. Nem tudom, hogy eltudnám-e viselni, hogy mással van párkapcsolatban. Lelkileg összetörnék, ha meglátnám mással. De elengedni sem tudom, mert 1-2 napot sem bírok ki anélkül, hogy ne beszélgetnénk.

Idővel változhat ez? Idővel meg tudok békélni a ténnyel, hogy már nem lehet a barátnőm? Idővel el tudom engedni, hogy mással van?

Tudom, hogy mindenki azt mondaná, hogy el kell engedni, mert könnyebb, de nekem fél év alatt sem sikerült...

Van aki hasonló cipőben jár(t), és boldogul barátként is?


22/F



2021. febr. 13. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozz be nála, vagy hagyd

Nem, nem tudsz barátja lenni.

2021. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben voltam, de megmondtam, hogy nem szeretnék barát lenni és baráti csevejeket folytatni mivel úgy nem lehet rendesen tovább lépni, hogy közben állandóan beszélgetünk, meg igazából még szeretem őt, meg állandóan ő jár a fejemben, meg afféle reményeket dédelgetek, hogy majd talán újra összejövünk, meg... ezt így nem lehet, így az ember nem tud tovább állni igazán és csak leragad egy régi, nem működő kapcsolat árnyékában.
2021. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!