Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjük el valakinél,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tejbedarás Nokedli J kérdése:

Hogyan érjük el valakinél, hogy belénk szeressen? Vagy mit tegyek, hogy legalább egy kicsi fájdalmat okozzak neki?

Figyelt kérdés

Mégis mit tegyek h egy srác belém szeressen???

El akarom érni, hogy szeressen, és utána visszaadni neki mind azt a fájdalmat, amit át kellett élnem miatta...


SEGÍTSETEEEK!!🙏🙏


2018. aug. 23. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem hiszem hogy csakúgy ellehet érni, főleg ha külsőleg sem vagy az esete.
2018. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MÉgis milyen fájdalmat?
2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából, már eléggé vonzódik hozzám, és álltalában ő keres meg, nem pedig én...
2018. aug. 23. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi bajod van?
2018. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még nem szeret igazán.....

Meg akarom bolondítani...😂

2018. aug. 23. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes kérdés ez is...
2018. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből lejön, hogy van valami fogyatékosságod

Ez sajnos kizárja, hogy bárki is beléd szeressen 😂😂

2018. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

B*szki elrontod az egészet...

Nem gondoltam h az én kérdéseimet figyelik normális emberek is😂😂😂

A csajnak akitől loptam a kérdést, annyi "jó" válasza volt...😂😂

Reménykedtem, hogy én is kapok olyan "logikus" válaszokat, de te csak offolgatsz😒😒😂😂😂😂

2018. aug. 23. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is.A szerelem nem parancsra működik.Másodszor:Aki másnak vermet ás,maga esik bele..Szóval ha bosszút akarsz rajta álni akkor hajrá,de hidd el,egyszer vissza fogod kapni kamatostul,ha nemis a fiútól,akkor egy másik embertől-vagy mégjobb,az élet fog téged a padlóra küldeni.Erre kell vigyáznod.Harmadszor:Ha olyan okos,eszes csajszi lennél,akkor magasról tennél a bosszúra...Okos enged szamár szenved..Semmi értelme nincs annak ha megszivatod őt.
2018. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!