Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miben tudok segíteni, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben tudok segíteni, ha a fiú akinek tetszem nem mer lépni? Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Gyakran megdícséri a ruhámat/hajamat, néha csak úgy néz és ha ránézek akkor mindig mosolyog rám, ha az út másik oldalán is megyek akkor is átfut hozzám, hogy köszönjön, még ha nem is arra megy, mint én....stb

Ezek elég valószínű jelek voltak, hogy bejövök neki, de én úgy voltam vele, hogy lehet csak mint ember kedvel és a szemelyisége alapból ilyen közvetlen, de tegnap az egyik haverja elszólta magát, hogy nagyon tetszem a srácnak csak sosincs megfelelő alkalma elmondani.

Mivel tudnék neki segíteni?

Nem szeretnék én kezdeményezni, mert ő inkább az a fajta, hogy ő szeret először lépni egy lánynál.


2021. febr. 15. 11:45
 1/5 terminator9000 ***** válasza:
100%
Küldj viszont neki jeleket, Keresd te is a társaságát, ha te is szeretnél tőle valamit
2021. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki apró jelekkel, hogy tetszik neked, így lesz bátorsága kimondani.
2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

"nem mer lépni" és "ő szeret először lépni" között ellentmondást érzek.

Ez az ellentmondás csak akkor nem létezik, ha az, aki először szeret lépni, ám most nem lép, az NEM IS AKAR.

Akkor mégis miért szalad át az úton, ha meglát? Lehet azért, mert téged a legjobb barátjának tart.

2021. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki jeleket! Beszélgess vele, mosolyogj ra stb. Bár igazából Te is kezdeményezhetsz nála.
2021. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldj neki jeleket, mosolyogj rá, érintsd meg a karját, simítsd meg az arcát, ha ezeket éppen aktuálisnak találod.

Ffi.

2021. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!