Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon nagyon fontos mar...

Nagyon nagyon fontos mar nagyon sajnalom a baragnom es segiteni akarok neki ha valakinek van otlete a leirtak alapjan vagy tudja/gondolja mi baja a fiunak az segithetne?

Figyelt kérdés

szoval a legjobb baratnomnek tetszik egy srac akivel en nagyon jol kijovok sokat beszelunk nevetunk es most az van hogy a baratnommel akinek tetszik egy iranyba laknak de nem ment vele ha meg latja se de orak utan hivott hogy menjek vele en szoval most mar biztos hogy nem a lanyokkal van baja de nem ertem miert ilyen hogy nem foglalkozik a baratnommel pedig jo fej srac es arra gondoltam mivel sokat beszelek vele valamit tehetnek hogy legalabb fel figyeljen a baratnomre mert neki nagyon rosszul esik hogy velem hulyul beszel nevet meg hiv menjek vele (persze nem mentem vele pedig meg egyszer vissza is fordult hogy miert de en csak el koszontem nem akarok gonosz lenni vele na de a baratnom fontosabb) meg feszen se ir vissza neki sot meg se nezi es a baratnom meg kert irjak neki mar en nekem rokton valaszolt es nagyon rosszul ereztem magam szoval mit tehetnek a baratnom erdekeben?

(telorol irtam bocsi a helyesiras/ekezetnelkuliseg miatt ja es igen igen "kis taknyos vagyok" ezt jo ha ki irom legalabb azok akik irni akarjak fiatal vagy meg ehhez tisztaban leszenek vele hogy tudom de engem nem is erdekel a szerelem csak sajnalom a baratnom)

13./l



2014. febr. 19. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a srácnak te tetszel nem a barátnőd

ennyi

2014. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áh nem hiszem hogy én jönnék be neki mi csak barátok vagyunk néha mondjuk kibírhatatlan mert kötegszik de a lényeg csak barátok vagyunk és nagyon remélem hogy nem több és még mindig nem tudom hogy hozhatnám őket legalább baráti viszonyba a barátnőmmel és igazság szerint ez érdekel
2014. febr. 20. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
oviba mindig azt mondták a lányoknak amelyik fiú piszkálja őket annak tetszenek ez most is érvényben van ám te tetszel neki azért lóg veled ennyit
2014. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne már most mit fogok tenni? a barátnőm így is ki van én meg csak barátként nézek a srácra volt már valaki ilyen helyzetbe? hogy oldotta meg?
2014. febr. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!