Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy még mindig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy még mindig nem vagyok túl az exemen még ennyi idő után se ?

Figyelt kérdés
Eléggé magam alatt vagyok , eddig úgy voltam vele , hogy majd az idő megoldja mert eddig is segített. De már ott tartok hogy eltelt 8 hónap mióta szétmentem barátnőmmel , és egyáltalán nem lett jobb. Egyszerűen nem tudom elfelejteni, annyiszor eszembe jut , valószínűleg túlságosan szerettem. Nem követem már social median se stb. De még ezek ellenére is annyiszor eszembe jut ,hogy az már borzalmas. Eddigi elutasitasok vagy szakítások utan pár hónap után jött egy új lány akivel tudtam foglalkozni és ez jót tett. De most úgy érzem zsákutcába kerültem mert nincs senki új pedig próbálkozom. Az előző emlékei meg üldöznek. Jól esne pár tipp , vagy esetleg elmesélhetnétek ,hogy nektek mennyi idő után lett jobb. (21F)

2021. febr. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyász időigényes folyamat, főleg, ha "csak" egy szakítást kell meggyászolni (merthogy az ember hajlamos egy ideig még áltatni magát, hogy mégis lehetne). Ki kell várni és hagyni, hogy begyógyuljanak a sebek.
2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenki máshogy dolgozza fel a "gyászt", de teljesen normális ha el sem múlik. :(
2021. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Èn ès a baràtom 3 ève szakítottunk. Ő volt az első nekem, màr màs fiú tetszik, de ha meglàtom az exem egy minimàlis szinten, de mèg mindig őt szeretnèm. Ebbe annyi a lènyeg, ha valakit tènyleg szeretsz, akkor soha nem fogod tudni teljesen elfelejteni.
2021. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt egy fiu akivel csak kavartam, de persze èn beleszerettem ő meg csak kihasznált folyton..ez már 4 ève hogy mèg mindig rá gondolok, sőt mèg álmodok is vele..szerintem soha nem leszek rendesen túl rajta😅 szóval ez normális valamilyen szinten, biztos túl leszel rajta csak kell mèg egy kis idő..
2021. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyi tippet tudok adni hogy szerezz valami barátnőt.

Persze ez tudom nem egyszerű mert ahoz hogy szerezz nem kéne annyit depizni. De hát így ez egy ördögi kör.

Nekem is volt olyan barátnőm akit mai napig sajnálom hogy nem maradt velem.

Dehát ilyen az élet azzal hogy sajnálkozol sokmindent nem tudsz kezdeni.

Olan arátőt próbálj meg keresni aki apszolult nem emlékeztet rá. Annyi féle stílusú jó csajt lehet látni manapság.

Halgass rám nem vagyok már mai bringa láttam tapasztaltam ezt azt de vannakdolgok amik nem igazán változnak.

2021. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!