Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszem neki?18/l

Figyelt kérdés

Tudom millió ezzel a témával kapcsolatos kérdés van már itt viszont egyet se találtam ami az én jelenlegi helyzetemre választ adna.

Van egy srác és néha egy társaságban vagyunk. Félénk lehet azért is mert albán és fél beszélni a magyart nemtudom. Engem nem zavar nagyon bejön de mik a jelei ha tetszem neki? Volt már hogy táncoltunk a szülinapomon és tokre érdekesen fogta a kezem lehet csak bele képzelem mert nekem annyira bejön..nemtudom

És én mivel jelezhetném neki hogy tetszik nekem ?



2021. febr. 28. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemezz vele és ha viszonozza akkor valószinu nem vagy kozonbos neki, mosolyogj a kozeleben es mondd el neki ha szeretne szivesen segitesz neki magyart tanulni :D
2021. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj meg beszélni vele erről
2021. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!