Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy tènyleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tènyleg szeretem, vagy csak fellángolàs?

Figyelt kérdés
Van egy sràc. Most 22 èves, èn most vagyok 18. Règen amikor kisgyerek voltam minden nap együtt voltunk, suli utàn akàr óràk hosszàt is, èn mèg àltalànos iskolás koromba elkezdtem beleszeretni. De úgy voltam vele ez csak egy gyerekszerelem. Kb 3 ève túllèptem rajta. Azóta màr màs tetszik/tetszett, de ő más lányt szeretett, ezèrt tovàbblèptem. Màr 3 ève alig talàlkozok a sràccal akiről az elejèn írtam, de úgy èrzem mèg mindig őt szeretem, de ő most se ès akkoriban se tudta, hogy egyàntalàn tetszik nekem. Nem tudom, hogy ez most tènyleg szerelem, vagy csak vàgyakozàs a szerelemre. Szerintetek, ebből lehet mèg ennyi èv tàvlatàból úgy valami, hogy èvente kètszer talàlkozok vele?

2021. márc. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belőle valami,elkell mondanod neki hogy mit érzel iránta,én megtettem jó sok év után,igaz nem lett happyend de benne van a pakliban,úgyhogy hajrá hajrá,mivel ez szerelem,csak kérdéses hogy kölcsönös-e.
2021. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy szerelmes vagy, hogy nem kell megkérdezned.
2021. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es vàlasszoló, köszönöm vàlasszod, megfogadom tanàcsod, elmondom neki, nincs veszteni valóm, rossz esetbe visszautasít.
2021. márc. 3. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ígyvan,én is visszalettem mert cska "barátként tekint" rám...
2021. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És nektek utàna nem lett vége a baràtsàgotoknak? Mert én ettől fèlek nagyon. Nem szeretnèm elveszteni...
2021. márc. 3. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok haragtartó,ezért nem haragszok rá,barátságal kezdődött de elkezdtem többet is érezni ami kb normális,mivel nem vagyok meleg,ha normális felfogású akkor nem fog,ha meg mégis akkor az a srác annyit is ér.
2021. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!