Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 20 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20 éves egyetemista fiú nagyon gyereknek tartana egy 17 éves gimnazista lányt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. De ez nem attól függ hogy egyetemista vagy gimnazista.

Szerintem simán belefér ilyen korban 3 év:D

2021. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én nem, hasonló életkorú F
2021. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, saját tapasztalatból mondom, hogy sok 20 éves még mindig elég gyerekes. :D Szóval nem, dehogy.
2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából a fiútól függ.

Én 17 éves gimnazista voltam, mikor megismerkedtem a 21 éves egyetemista barátommal. Azóta már a vőlegényem.

2021. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Még egy 30 éves egyetemi tanár sem feltétlen. Emberfuggo. 20-17 az szinte nem is kulonbseg.
2021. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a lány tartaná gyereknek a fiút, mert lehet hogy az nem viselkedik úgy ahogy kéne. Szóval az hogy nagyobb pár évvel még nem kell gondot okozzon.
2021. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A lány szellemiségétől függ.
2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!