Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elment az eszem? Vagy ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment az eszem? Vagy ez a szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok. A vonaton egy ismerősöm lévén, mivel az ő csoporttársa (mind elsősök vagyunk) megismerkedtem egy fiúval. Kb. 1.5 órát beszélgettünk. Ez a fiú nagyon különleges.. a személyisége furcsa, határozott, férfias, nagyon intelligens, a humora se utolsó. Annyira tudta, hogy kell velem "bánni", mintha valami kulcsot talált volna a lelkemhez, a személyiségemhez. Velem még soha senki nem beszélt így. Egyáltalán nem small talk volt, egyik ámulatból a másikba estem, képes voltam Neki megnyílni. Mintha Rá vártam volna eddig. Egyből nekemszegezett furcsa, személyesebb vagy épp lélektani kérdéseket és együtt fejtegettük ezeknek a problémáját, együtt próbáltunk megfejtést, megoldást keresni. Mintha arra a több mint 1 órára teljesen más dimenzióba kerültem volna. Határozottan érdekeltem, Ő kezdeményezett, érdeklődött. Tudom a nevét, a suliját. Utána nem keresett. Viszont a lány közös ismerős múltkor többször is felhozta azt a vonatutat, Őt, kérdezte, h milyen benyomásom volt, meg ilyesmik... Abban bíztam, h a fiú akarta kideríteni. Bejelöltem face-en, visszajelölt, nem írt. Most ugye vizsgaidőszak van, jó ideig nem látom majd. Mit tegyek? A találkozás dec. elején volt. Azóta csak Rá gondolok, folyton Ő jár a fejemben... 20/l

2017. dec. 28. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
barkibe beleszeretsz aki egy ket kedves szot szol hozzad
2017. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem egészen így van. :)
2017. dec. 28. 17:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy jól esett neked a beszélgetés, és kérdezd meg, meg tudnátok-e ismételni.
2017. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
Írd meg neki hogy "szia bizsereg a nunim", ez mindig beválik:D
2017. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát. fuss vele össze a vonaton, vagy egy házibulin. mintha véletlen történt volna. De hagyd hogy ő udvaroljon neked. ne fordítva
2017. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:)) utolsó, pont ez a terv, csak nem olyan könnyen kivitelezhető... Bár úgy vagyok vele, hha gondol rám és érdeklem, akkor neki is törni kellene magát azért, h találkozzunk..egymagam ehhez kevés vagyok...szóval igazad van :) nem fogom kelletni magam
2018. jan. 1. 12:51
 7/17 A kérdező kommentje:
Kétlem, h valakit érdekel, de- rámírt!
2018. jan. 3. 21:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel! Hogy álltok?
2018. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De édes vagy, Utolsó :) igen, írt...aztán másnap is...én meg azt sem tudtam szinte abban a nagy sokkban, h mi történik :) harmadnap én írtam neki, mintegy visszajelzésként...fura volt...egyszavas válaszok, szimpla igenek..úgyhogy gyorsan elköszöntem. Itt tartunk. Azóta semmi..nemsokára vége a vizsgaidőszaknak, csak rá gondolok, folyton ő jár a fejemben... Remélem, az egyetem kezdetével újra találkozunk, mert 2 hónapja nem láttam.. de nagyon szépen köszönöm, h érdeklődtél :))
2018. jan. 27. 23:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok nektek!!
2018. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!