Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokat vesztettem ha nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nem volt sulis koromban barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor szomorú vagyok emiatt, de csak akkor lett volna szerintem jó ha olyan lányt találok akivel tényleg szertjük egymást, amúgy inkább csak szenvedés és rossz élmény lett volna. De bánom hogy nem jött össze egy aranyos lánnyal.
2021. márc. 12. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó átélni a tinikori/iskolás bolondos szerelmet.


De mindegy már igazából, és sokan későn érő típusok.

2021. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hát én 24 éves lassan végzek az egyetemmel, de még nekem sem volt. Semmi baj, tudod ,ha nőt akarsz valamit le kell tenni az asztalra pl.: Jó fizetés, karrier stb.
2021. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudom. Nekem sem volt, de mégis teljes értékű embernek érzem magam. Meg amit láttam másoknál sokszor, csak színjáték volt, hogy menőzzenek. Ilyenből inkább nem kértem.
2021. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Később majd egyszer tuti lesz, ha próbálkozol rendszeresen.
2021. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!