Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha elmondtam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elmondtam egy lánynak hogy tetszik nekem? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval szeptember óta tetszik és adtam neki jeleket, mindig kedves voltam vele, nem mintha más lánnyal nem lennék az, de ez most más volt. Mindig adtam a kajámból neki meg edzés után mindig megvártam, sőt volt hogy haza is kísértem. Ő is adott jeleket, vagyis én úgy éltem meg.. Pl amikor belenéztem a szemébe, láttam, hogy csillog.. Ezt így szokták mondani... Meg volt olyan is hogy ültem a földön és a lábát rárakta az enyémre.. És amikor írogattunk többször is mondtam neki hogy szép meg satöbbi. Többször mondta nekem hogy nem szép, nem vagyok hülye, ilyenkor a lány kéreti magát hogy mondjuk azt hogy szép, és ez ebben az esetben így is volt, mondta pl. Hogy szar szinű a szeme mert hogy barna.. Mondtam rá hogy dehogyis, neki úgy tökéletesek a szemei ahogy vannak. Majd valahogy szoba került ez a kinek ki tetszik kérdés, és elmondta hogy van egy fiú, de hogy ő bunkó vele, meg konkrétan elkezdte szidni azt aki neki tetszik, és mielőtt részletezte volna (ugye csak annyit mondott, hogy tetszik neki valaki) akkor úgy voltam vele hogy nincs veszíteni valóm, és megmondtam neki. Ő rákérdezett, hogy mióta meg satöbbi... Ezek után közölte, hogy most hogy így belegondolt nem is tetszik már neki az a fiú, mert hogy bunkó vele... Nekem azt mondta hogy maradjunk ugyanugy barátok. És pl. Ma is olyan furcsán viselkedett, nem beszéltünk olyan sokat, írásba meg annyit mondott, hogy lelkiismeret furdalása van.. Mondtam neki, hogy ne legyen ő nem tehet semmiről... És ma edzésen nagyon eltávolodtunk egymástól.. Lehet csak idő kell neki, eldöntöttem, hogy én se írok neki egy pár napig vagy hétig.. A kérdésem az lenne hogy ezek után lehet ebből még valami a jövőben vagy hagyjam?

2021. márc. 23. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szia Brendon
2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyad egyenlőre. Hagy rendezze a gondolatait. Tuti még tetszik neki a másik fiú, nincs olyan, hogy az egyik pillanatban tetszik neki aztán hirtelen gondol egyet és nem tetszik... Pár nap után írj rá, próbálj meg úgy beszélgetni vele mint eddig, adj neki időt. Aztán majd lesz valami
2021. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okes, köszi
2021. márc. 23. 22:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, és szóba került nyilván a téma, és kérdeztem, hogy sikerült elfelejteni, és mondta hogy nem és hogy soha nem fogja. Utána mondtam neki, hogy a többi fiúnak is tetszett, de azokkal ugyanúgy joba van és nevetgél velük, erre annyit írt hogy ők még fiatalok... Szóval most nem tudom mi van...
2021. márc. 27. 23:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint arra kérdeztem rá hogy elfelejtette e azt amit én írtam neki (hogy tetszik)
2021. márc. 28. 01:40
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 hogy felejtené el, főleg úgy hogy rá kérdeztél?

Hagyd a lányt, ahogy viselkedik, nem akar tőled semmit. (lányként mondom, ha én így viselkednek valakivel, akkor nem kell tőle semmi)

2021. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogy érjem el, hogy tetszek neki pár év múlva?
2021. márc. 28. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez olyan dolog, amit nem szabad rá erőltetni a másikra.
2021. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!