Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondta a lánynak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta a lánynak hogy tetszik nekem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány a suliban. Ma beszelgettem vele ("Y") meg a baratnőivel, amikor az egyik haverom megszólalt h nekem tetszik "Y". A lany ahogy lattam zavarban volt. Én nem csak ellenkeztem.

Nagyon nagy zűrzavar van bennem. Most mi tevő legyek?



2015. okt. 19. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszelj vele kettesben,hogy tenyleg tetszik neked de nem igy akartad, hogy megtudja.

18/L

2015. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a "ma beszélgettem vele" kicsit arra utal, hogy még nem nagyon beszélgettetek az előtt illetve, hogy nem ismeritek még egymást. Beszélgess vele ezek után is, nincs mitől tartanod, viszont ne nyomulj rá feltűnően, ki tudja megijedhet tőled és már beszélgetni sem fog veled. Ami történt amiatt meg ne légy zavarban, sok mindenkivel történt hasonló (velem is) és túlléptem rajt. Ismerkedjetek össze és utána majd alakulnak a dolgok!
2015. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h tenyleg tetszik neked. Ha te is neki nyert ugyed van, ha nem akk kereshetsz mast
2015. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!