Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miét nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét nem tudok szerelmes lenni? Talán aromantikus lennék?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam szerelmes, nem vonzódtam senkihez se ellenkező, se ugyanabból a nemből(lány vagxok)

Van egy fiú, akivel pár hónapja beszélünk. Tényleg azt hittem szerelmes vagyok belé, de egyszer csak kiderült, hogy a srácnak tetszik valaki, és én mintha megkönnyebbültem volna. Őszinte örömmel segítettem neki összejönni a csajjal.

Kezdek aggódni.

Aromanikus, aszex lennék?

Ez miben nyilvánul meg?

Sosem éreztem romantikus rajongást, se hasonlót. Nem vagyok rajongója sem dolgoknak. Pl zenekarok stb.

Nagyon nem vagyok érzelmes lény, néha úgy érzem, nincsenek is érzelmeim, de már kezdem azt gondolni, hogy valami nem okés.

Vagy ez normális?

18 lány


2021. márc. 27. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen voltam, csak fiúban.

Nyugi, tuti jön majd egy srác, aki elcsavarja a fejed 😉

2021. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, mint az én esetem, hogy 8 éves korom óta szinte nonstop tetszett valaki, és, ha véletlen elmúlt pár hónapra vagy egy hétre az érzés, akkor megijedtem, hogy "Úristen, mi baj van velem??!" és kb 3 éve barátzónában csücsülök és nem érzem azt, hogy túl hamar kijutnék onnan.

Igazából jelenleg úgy vagyok, ha annak az egy embernek nem kellek, nekem se kell senki, amíg nem próbálkozik valaki, én se töröm magam. Valahogy meg kell lennem egyedül és feltalálnom magam, bár kissé selejtesnek érzem magam így, hogy 20 év felé közeledem és még nem volt senkim (főleg, hogy legalább heti 3* ezzel piszkál valaki), de próbálok optimista lenni és arra gondolni, hogy boldog tudok lenni egyedül is, a kapcsolat meg majd vagy jön, vagy nem.

Viszont, ha 30 évesen is még mindig szingli leszek, akinek sosem volt kapcsolata akkor már rám fog jönni a pánik, elég erősen😅

2021. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljese normális vagy. Vannak ilyen időszakok
2021. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokáig jártam hasonló cipőben. Érdekelt valaki, de ahogy komolyra fordulhatott volna a dolog, kimenekültem belőle és szinte megkönnyebbültem, hogy lekerült rólam ez a "teher". Nálam egy mentális betegség volt az oka, de az "ép" barátaimnál is tapasztaltam hasonlót, szóval nem hinném, hogy olyan egyedi eset lenne.
2021. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!