Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több éve legjobb barátom ,volt hogy egy fél évig nem beszéltünk mert elkezdtem bejönni neki és nagy f*sz voltam akkor és mondtam hogy ne beszéljünk egy darabig ,mert én akkor nem tudtam viszonozni az érzéseit.Ez az egyik ok amiért nem merem neki elmondani mert anno én egy köcsög voltam vele.A másik az hogy roma,de az a rendesebbik fajta,ő nagyon jo ember.És ha véletlen ő viszonozná az érzéseim a szüleim nem engednék mert eléggé rasszisták.A harmadik ok pedig hogy nem akarom elveszteni.Plusz nem akar kapcsolatot.Most foglalkozik egy lánnyal a lány teljesen belé van zúgva és a legjobb barátom is belé de nem akar barátnőt ezért távol tartja magát tőle.Nem tudom mit tehetnék...Lehet az lenne a legjobb hogy magamban tartom az egészet,mert félek ha elmondanám teljesen máshogy viselkedne velem és elvesziteném,amit nagyon nem szeretnék.Ti mit tennétek a helyemben?
2021. márc. 18. 19:53
 1/1 Thispain ***** válasza:

Meggyőződnék arról, hogy viszonozza-e, aztán tenném, amit tennem kell.


Egyébként a 2., és a 3. okod az eléggé banálisnak látszik.


Kérdések a 2. okról:


Miért van szükséged a szüleid engedélyére egy kapcsolathoz?

A szüleid miért ítélik el a romákat?

Vajon tudják, hogy a roma nem a rossz ember szinonímája, hanem egy nemzetiségé?


Kérdések a harmadik okhoz?


Ha viszonozná az érzéseidet a fiú, elveszítenéd, vagy csak akkor, ha nem viszonozza?

2021. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!