Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen vagyok hozzáképest?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vagyok hozzáképest? Milyenek az esélyeim? Hogyan viszonyuljak hozzá? Miért félek?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, egy nőről van szó, azért fogalmazok így mert érett és komoly és annak is tartja magát. Én 22 éves vagyok, ő 29. Én is lány vagyok. Körülbelül egy hónapja beszélek vele, kisebb megszakításokkal vagyis egy 2 hetes szünet volt a messengeres beszélgetésünk közt. Az egymásra találásunk a facebook új társkereső feel fülének köszönhető. Én kezdeményeztem, róla ezügyben azt kell tudni hogy csak fenn volt, kipróbálta de nem húzogat jobbra és balra sem. Szóval úgy indult hogy én láttam a korát, viszont nem tudtam hogy a lányokat szereti, úgy voltam vele 29, a számomra ideális kor, helyes a lány és nagyon vonz és szeretnék tőle többet.

Elkezdtünk beszélgetni, regényeket írtunk azon a fülön szinte mindenről, nem tudom mi lett ki vesézve és mi nem, de nem is ez a lényeg hanem ami következik..

Valahogy mióta megtudtam hogy ő skorpió horoszkópilag, azóta teljesen mintha már rögeszme volna, egyszerűen nem tudok hozzáállni. Félek, nem tőle mert már tudom milyen, ezt majd eztán mesélem, hanem hogy én aki sosem hitt jegyeknek mert téveszme és ritkán ír igazat most kellő pánikban van szinte ez miatt, de lehet hogy nem is ez a valódi kiváltó oka annak hogy ennyire göröngyös ez az út, ez a hozzá vezető út..

A fül részén két hétig zökkenőmentesen iramodott a köztünk való, és éreztem sínen vagyok, de egyszer csak elhalt a szó, úgy éreztem most ez mi? Kifogytam? Analfabéta vagyok és nem tudok beszélni se írni neki semmit? Így volt..

egy darab összetett mondatot, kérdést, akárminek nevezzem, nem tudok vele folytatni, úgy érzem mindenről beszéltem vele a világon és annyibamaradt.. elkezdődött a viták halmaza, hogy én tini vagyok és csak ugyanolyan mint a többi, ráadásul egy olyan akivel beszélgetni sem lehet (már)...

Rólam egyébként azt kell tudni hogy én írásban jobban nyilvánulok meg, személyes beszélgetés abszolút nem az én ideálom és ettől is ijesztő ez a történet, nem akarom ezt mondani mert még folytatom..és a dolgok folyamatban vannak.. De mi van ha nem vagyok kapcsolatba való, vagy nem lesz sosem senkim mert "ilyen" vagyok. Sosem volt önbizalmam, ő szerintem azthiszi van mert szoktam neki küldeni éneklős (persze csak rádünnyögős) extravagáns vidiket amibe mutogatom magam (mármint hülyülök)

Egyszerűen görcsös leszek attól ha meg kell szólaljak, mert a gyomrom furcsa lesz és elfelejtem amit mondani akarok, itt meg írásban szinte ömlik a szó, regényeket írtam vele szó szerint szarásig pörgethető levélváltások..

Mikor át mentünk facebookra, nem működött a beszélgetés, én csak szmájlikat küldtem, ő erre ideges lett de ennek jelét nem mutatta hanem megváltozott, flegma lett, lekezelő és szó szerint gyerekként bánt velem.. Visszamentünk oda, de mivel említettem, már inkább egyre tartottam tőle, ő mindig hosszadalmas beszélgetést akar, és azon is megharagudott hogy volt hogy 5 percet nem szántam rá valami miatt pedig volt időm

Tehát kimondta a fülön hogy neki ez nem működik hogy nincs beszéd semmilyen formában és hasonlítgatott a többihez, többi tinihez aki játszik, nem komoly, és még messze is lakom stb

Itt ez lezárult, az elköszönése annyira fájt nekem mert egyszerűen megkedveltem hogy nem reagáltam vissza nwki erre

Eltelt 2 hét ahogy mondtam, ráírtam hogy nem tudom kiverni a fejemből és ugyanezt írta vissza rá, a szívem hatalmasat dobbant. Továbbra sincs téma csak a milyen napod van hogy vagy ezek.. Most is

Eljött a találkozás napja, ugyanis én akartam őt látni nagyon, és belement, gondolom hogy javuljon. A találkozásunkon semmit sem beszélgettünk apró mondatokon kívül, viszont szeretkeztünk, én utaztam le hozzá kivettem egy helyet és ott. Hogy miért történt nem tudjuk, azt beszéljük most mi lesz ezek után, várja a beszélgetést ismét, és nem tudok mit írni és megvagyok tőle halva. Sajnos már a nőtől is mert túlgondolom és érzéseim vannak iránta, amikor hozzámért és úgy érintett, akarom még... de nem csak ezt, hamem az egész nőt, és jött azzal hogy ez a baj a fiatalokkal, túlgondoljál, mert egyszer taliztunk, de lefeküdtünk... Engem ez nem tudna annyiban marasztalni, hogy hm hát dihtunk és ennyi.. Annyira hideg, a nő, múltbéli csalódásai és hogy bem nem érte el céljait közel 30 éves korára,sok minden bántja és bezárt, de totálisan

Szóval ha lenne egy odavaló kulcsom, az sem nyitna úgy érzem csak a feszegetés amit én nála biztosan nem szeretnék. Annyira szeretném hogy komolyan vegyen és alakuljon hogy kétségbe vagyok esve, nem tudik dolgozni mert körülötte forog az agyam hogy most mi lesz?

Ötleteket várok!

Köszönöm a választ

22LL



2021. ápr. 13. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Akkor te most leszbi vagy? A 29 inkább nő már, meg már a te koroddal is inkább nő vagy.
2021. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Tini párkapcsolatokba 29 meg 22 éves woow
2021. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

25eves vagyok. Most lassan tul ket hete a szakitason. Eletem legnagyobb fajdalma eddig. Annyira biztam pedig benne.

Es erzem vegem. Mar a kapcsolat alatt teljesen kiegtem, tul mentem a hataraimon, fajt minden. Folytonos vita... Bla bla bla. Varom h ujra vissza terjem bennem a tuz. De hogy mikor latni az unott pofam, meg a maszk mogott is. Be is vagyok feszulve. Kedvem keves barmihez, de igazábol nincs is mit csinalni, nincs is kivel. Szval jah egyenesen haladok en is e fele. Azt egyedul doglok meg. Varom a jo munkat, a csodakat en is, hisz az álom nem valosult meg, csak vagyok Kudarc.... Mihez kezdjek magammal az eletbe. Lesz e valaha valaki mellettem, akire annyira, de annyira szuksegem lenne.


Es az amugy h nincs mirol beszelni alapbol, kihul a tema egy ido utan, ekkor kell talalkozgatni. Es igen elmeselni a napodat. H mit vettel h vettel. Most ugy se tudsz mit csinalni ugye a virus. De egy kapcsolat igy mukodik. Lassan megismered. Meg tobbet tudsz rola. Es elmeseli azt is mar h munkába ki szart büdosset. 😂 Ez igy mukodik.

Ha persze van meg ereje. 😞

2021. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

""egyébként azt kell tudni hogy én írásban jobban nyilvánulok meg, személyes beszélgetés abszolút nem az én ideálom és ettől is ijesztő ez a történet, nem akarom ezt mondani mert még De mi van ha nem vagyok kapcsolatba való, vagy nem lesz sosem senkim mert "ilyen" vagyok. Sosem volt önbizalmam, ő szerintem azthiszi van""


..mert irasban lazábbnak tűnök.

Pont igy volt velem is


20 eves lanykent csak fiuval.

Annyira megörültem/ megőrültem, hogy vegre kepes vagyok hosszasan csetelni valakivel hogy nagyon tul spilaztam. hát nem o volt a befuto hosszas cseteles utan kiabrandito volt a talalkozo az a jo kis döcögős szótlan. Nem akart ujra talizni.

utana mar hamarabb talalkoztam es ossze is jottem gyorsan a kovetkezo jelolttel (nem kellett volna) csak hogy tudjam hogy kepes vagyok kapcsolatra. Fölöslegesen aggodtam. Egesz sok embert talaltam akivel fel tudok oldódni pedig remenytelennek hittem

2021. ápr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!