Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogy viszonyultok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viszonyultok egy olyan fiúhoz, aki oda van a természetes szépségápolásért?

Figyelt kérdés
Konkrétan imádom a természetes összetevőjű, otthon elkészíthető hajpakolásokat és szeretem velük ápolni a hajam. Akár azt is szívesen csinálnám, hogy közösen valakivel csinálunk egy hajpakolást egymásnak, feltesszük és írunk róla szépségápolási blogot, recept próbát, és lehetne akár natúrkozmetikumok termékpróbájáról is blogbeszámoló, ilyesmik. :) Egy kicsit tényleg a mániám. Szerintetek nagyon gáz?

2019. jún. 27. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Nincs azzal semmi gond ha egy fiú is foglalkozik a megjelenésével, szépségápolással, sőt, ez még előny is lehet. És ezt a közös pakolásosdi-blogírós dolog nekem személy szerint be is jönne c:
2019. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden lány keresi a férfit a párjában. Ez főleg ma látszik meg, amennyi abszolút férifatlan anyámasszonykatonája hülyegyerek van. Az ilyen csajoknál van esélyed.

Bár engem ez elborzaszt, de nem az én életem, ha neked jó ez, csináld.

2019. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
A blogbeszámoló nekem már sok lenne. Azt leszámítva nem zavarna.
2019. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejönne, nekem is a szépségápolás a mániám, legalább tuti lenne téma :D
2019. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!