Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok köcsög a csajomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok köcsög a csajommal? 16f

Figyelt kérdés
Nem direkt, tudatalatt érzem azt, hogy csak úgy érzem jól magam mellette, ha őt lejjebb, magam feljebb sorolom. Alapjaraton o eleg fullos en meg teljesen atlagos vagyok, ezert lehet ez. De gozom sincs miert csinalom, ez csak ugy jon, es nem tudom nem ezt csinalni.

2021. ápr. 19. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Önfejlesztés, olvasgass utána, meditálj minden reggel és próbáld megérteni önmagad, hogy mit miért teszel. Sok sikert!
2021. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó hogy ezt így felismered komolyan, nagyon divat most a nárcizmus, de valóban annak egy összetevője, olvasgass utána, tarts önvizsgálatot figyeld magad, milyen szítuaciokban vagy ilyen. Meg fiatal vagy sokat tudsz dolgozni a személyiségeden, és próbálj a barátnőddel beszélni erről, kérj bocsánatot a viselkedèsededèrt és talán ő is tud segíteni ha tükröt tart éled, ha szól hogy mikor rossz ahogy viselkedsz, de ha érzed és bánt az komolyan nagyon jó, már jóval előrébb jársz mint sokan. És akár előbb vagy utóbb pszichologushoz is fordulhatsz hogy ez zavar magadban és feltárjátok az okokat.
2021. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert kisebbségi érzésed van, csoda hogy még nem szakított veled. Nemsokára fog.
2021. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Mar szakitott volna, de valamiert ragaszkodik hozzam, de gozom sincs miert, hamarabb talalna mast mint en.

De ne ugy kepzeljetek el h 0-24 csak nehaneha vagyok kocsog de akkor ahogy az elozo mondta a kisebbsegi erzesem miazt

2021. ápr. 20. 11:03
 15/26 anonim ***** válasza:
17%
Mert egy csicska vagy
2021. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%
15 te tudod, mit jelent az, hogy csicska?
2021. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15os te sztem erosebben szenvedsz narcisztikus szemelyiseg zavarban mint enxd
2021. ápr. 20. 11:40
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te nem vagy nárcisztikus, már eleve azért sem mert elismered, hogy köcsög vagy. Az a baj hogy valamiért nem vagy képes azt elhinni, hogy egy jó nő veled lehet, ezért megalázod. Hátha egyszer elmúlik, de ha nem szereted őt, akkor hagyd ott.
2021. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

Én nem szendvedek nárcisztikus személyiségzavarban,a páromat nem ócsárolom mint te hanem dicsérem és önbizalmat próbálok neki adni,támogatom mindenben.

Ilyenkor jön a bibi mikor fogalmad sincs mi az a nárcizmus csak vergődsz,a barátnődet sajnálom egyedül de ha megtalálja az önbizalmat amit elvettél tőle tuti kidob,jogosan.

Apropó ha tetszik ha nem tényleg egy csicska vagy :D

2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!