Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyünk Cserkeszől...

Pabloescobar69 kérdése:

Csütörtökön megyünk Cserkeszőlőre a csajommal mit tudunk csinálni, mert ő menstruál?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt semmit. 10kor zar minden. Es az a minden se sok... Furdon kivul semmi nincs.
2018. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A faluban valóban viszonylag kevés látnivaló van, de Csongrád, Szarvas és Szolnok is számos érdekes programmal kecsegtet, egyik sincs különösebben távol onnan.
2018. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Cserkeszőlőn csütörtökön a csajoddal akkor is tudsz dugni, ha menstruál, nem kizáró ok. Kerestem rá CS betűs szinonimát, de nem találtam, bocs :D
2018. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja amugy Szarvas tenyleg szep, Csongradon meg jo bulik vannak. Szolnok se egy nagy cucc, csak a Tiszaliget szep, meg a setalohid.
2018. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

"Cserkeszőlőn csütörtökön a csajoddal akkor is tudsz dugni, ha menstruál, nem kizáró ok. Kerestem rá CS betűs szinonimát, de nem találtam, bocs :D"


Ha:

csütörtökön csak Cserkeszőlőn csövezel, a csinos csajodat csendben, csodásan csipásra csöcsörészheted, a csúcsosodó cs iklóját is csikizve...

:)

2018. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tiszakürt arborétum. Aztán ott a Tiszapart. De Tőserdő holt Tisza is szép.
2018. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 ez zseniális :D
2018. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%
Tudjátok popsiba is tolni.
2018. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5, Micsoda alliteráció. :) Bravo. :)
2018. okt. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na ott csak azt lehet, mert hót unalmas, putri egy hely, már csak ilyenek járnak oda, az igényesebbje messzire kerüli még a környéket is.

Ócska fürdő, fekélyes lábú emberek ( nem ez a baj, ők gyógyulni akarnak- hisznek benne, bár még sosem láttam hogy ettől bárki meggyógyult volna, de ez más kérdés) egészséges fiataloknak semmi keresnivalójuk nincs ilyen helyen. Vannak sokkal jobb helyek.

2021. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!