Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha csapnátok a szelet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha csapnátok a szelet egy lánynak, aztán megismernétek egy barátnőjét, aki jobban néz ki nála, rámennétek a barátnőre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 13:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na jó tudni hogy vannak még ilyen fiúk
2021. ápr. 24. 14:10
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Én sem dobnám el a lányt
2021. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Én se dobnám, azért van bőr a képemen. Meg nem vagyok suttyó!
2021. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Engem egyszer leakart szopni a barátnőm barátnője, de nem lett belőle semmi..nemet mondtam neki. Visszagondolva kár volt mert azóta szakítottunk :D
2021. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

#14

Én az ilyeneket utólag se szoktam bánni. Vagyok annyira ember, hogy nem csalok meg senkit és nem hagyok el senkit egy másikért.

Ugye alapból emiatt is szoktam nemet mondani, de ezt emiatt nem tudom utólag se bánni, hiszen akkor ez volt a helyes döntés.

Volt már olyan, mikor volt egy haldokló kapcsolatom. Már mind a ketten tudtuk, hogy vége, de nem beszéltük még meg a dolgokat.

Volt egy lány akivel volt egy ilyen "szexuálisan, túlfűtött" pillanat. Ilyen tipikus csók előtti jelenet, de nem lett belőle semmi, mert hiába nem voltunk már úgy, de akkor is volt barátnőm.

2 nap múlva lett csak hivatalos a szakítás. De nem bántam meg azt sem, hogy nem volt akkor semmi azzal a másik lánnyal.

2021. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Szimplán attól, hogy jobban néz ki még nem fogom "leváltani". Okkal kezdtem el az első lánnyal beszélni. 18/f
2021. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

15

Üdítő színfolt vagy a mai korcs világban. :)

2021. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szituációtól függ. Ha már randiztunk előtte, vagy volt több közös program akkor nem mennék rá a barátnőjére nyilván. Viszont ha aznap este szólítottuk le és még csak 1-2 órája ismerem, semmi nem történt, akkor simán lehet.
2021. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem, ha engem megkedvelt, nem fogok eldobni a semmiért
2021. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálták már ezt megcsinálni a barátnőmmel, elküldtem melegebb éghajlatra a csávót. Ha igazi barátnő, úgyse se lesz esélye a palinak, csak bohócot csinál magából.
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!