Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy olyan 1 éve voltatok eggyütt a barátnőtökkel, de másik lány is bejött, így a másiknak is csaptátok a szelet?

Volt már veletek olyan hogy volt egy barátnőtök,akivel már kb 1 éve voltatok eggyütt,de megtetszett nektek egy másik lány,és annak ellenére,hogy van/volt barátnőtök,próbálkoztatok a másiknál?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, barátnő, megcsalás

ápr. 18. 23:34  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem eddig egy kapcsolatom volt és én azalatt a másfél év alatt olyan szemmel nem is néztem más lányra. Mondjuk én már talán a túl hűséges kategória vagyok.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 18. 23:47 Privát üzenet
Őszintén szólva nem, még(?) nem. Olyan volt, hogy mások is tetszettek, de nem kezdeményeztem. Maximum kicsit huzamosabb ideig végig mértem őket, de semmi több. :D

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont ápr. 18. 23:49 Privát üzenet
Ezt nem átélni kell, hanem megelőzni. Ha szerelmes vagy, nem fog érdekelni senki más. Mivel más is érdekel, nem vagy szerelmes és nincs értelme a kapcsolatnak.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont ápr. 18. 23:49 Privát üzenet
Nem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont ápr. 19. 00:13 Privát üzenet
Szégyelld magad! Akkor az elsővel szakíts de megérdemli a tiszteletet! Amíg van barátnőd másik lány tabu!

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont ápr. 19. 01:57 Privát üzenet
Hát olyan volt, hogy egy másik lány is tetszett, de ez normális, még, akkor is, ha a másik lánnyal barátok vagytok, de csapni neki a szelet, hát ott már valami gond van.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont ápr. 19. 06:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én a második lány vagyok,akinek csapja a szelet,és mikor megkérdeztem tőle (a fiútól) hogy akkor miért csinálja ezt,azt valaszolta hogy a barátnője csak arra kell,pedig már 1 éve együtt vannak!

# 7/10Időpont ápr. 19. 08:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

(*megkérdeztem tőle,hogy ha van barátnője akkor miért csinálja ezt)

# 8/10Időpont ápr. 19. 08:03 Privát üzenet
Tehát, másra nem képes, csak egy betömni való lyukat lát benned is. Mi a kérdés? Nehogy azt hidd, hogy a barátnője nem, de te számítani fogsz neki. Ennyire ne legyél már naív.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont ápr. 19. 09:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Dehogyis,az életem árán sem járnék ilyen fiúval,aki nem becsüli meg a barátnőjét!

# 10/10Időpont ápr. 19. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha két napja egy másik fiú van a fejemben folyamatosan, akkor nem szeretem a páromat?
Vettem egy lg 32lf5800-as tvt és számítógépre rákötöttem és látom hogy le van vágva a széle a képek. Van egy másik beállítás ahol nem vágja le a szélét a képnek de viszont késik...
Fiuk, hogyan reagalnatok? Tegyuk fel van bnotok, de bejon egy masik lany, akinek csapjatok is ugymond a szelet. Mit csinalnatok, ha megcsokolna bennereket, vagy ha kezdemenyezne nalatok?
2 szelet házikenyér, az egyik pástétomos, a másik vajas - kb. mennyi kalória lehet? A házikenyeret sehol nem találom. :S
Egybesült fasírtot lehet sütőzacskóba sütni? Olyat lehet még szerintetek csinálni, hogy két félét egyszerre sütök egyik zacskóba lenne a töltött pulykamell szelet (kb fél kiló) a...
Van egy ajtófélfa, egyik felén a fürdő járolappal, a másik felén a nappali laminálttal. Hogyan kell berakni a küszöböt a két helyiség közé? A laminát szélét a küszöb alá vagy csak mellé?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!