Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez a legelső kérdésem... nem is húzom tovább a szót. Talán egy hónapja, új iskolába járok. Itt nagyon megtetszett egy fiú. Már írtunk instán, és ott majdnem az összes üzenetem be szivecskézte. Személyesen még nem beszéltem vele, ráadásul ha találkozott a tekintetünk, körülbelül 2 másodperc után, elkapta a tekintetét. Lehetséges, hogy nem vagyok az esete? Vagy...fogalmam sincs. Nem merek vele beszélni, mert a közelében, a torkomban dobog a szívem, és elkezdek dadogni. Valaki tudna segíteni? Teljenes össze vagyok zavarodva.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. máj. 7. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerelmes beléd, ez egyértelmű, és te is belé.😉
2021. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírtakból nekem nagyon az jön le, hogy szerelmes beléd :) Szval nyugpdtan írj neki, beszélgessetek biztos örülne neked 😊 És drukkolok nektek! 😘
2021. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a kedves válaszokat. Megpróbálok vele beszélni. 😊
2021. máj. 7. 18:16
 4/4 terminator9000 ***** válasza:

Ezt vele beszéld meg, ennyiből még nem szűrhetjük le hogy szerelmes beléd, max kedveli az arcod ha esete vagy, de ne hidegvízzel kezd, most lesz suli ott tudsz vele beszélni(sulin kivül is lehet randi) küldj neki jeleket is

Hajrá tigris

2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!