Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól "kéne"/kellen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól "kéne"/kellene barátnőd szerezni?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy hány éves kortól lenne korai és hány éves kortól lenne már idézőjelbe "késő"?

2017. jún. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
15(lánynál) olyan 17 fiúnál...max kor meg nem tudom 40 nőknél s 50 férfiaknál,talán. De normálisa a válasz: tanulj! Majd egyetem után ráérsz csajozni!
2017. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem így mérik, akkor amikor eléred azt az érettséget...ez lehet 12, de lehet 24 évesen is. Akkor mikor te késznek érzed magad rá, ez nem egy kényszer, nem úgy van hogy ha 18 éves korodig nem volt akkor muszáj, majd érzed ha kész leszel rá. És persze akkor ha találkoztál a megfelelő személlyel... ne legyél csak azért együtt valakivel, mert kell egy barátnő, majd ha jön valaki akit szeretsz akkor 😊

15/L

2017. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csakhogy már látom hogy mindenki elvan a barátjával/barátnőjével, én meg nézem hogy csókolgassák egymást..
2017. jún. 5. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 15-16 éves kortól

Akkor már (jobbik esetben) elég érettek egy normális kapcsolatra

15 év alatt szerintem nem lehet komoly, túl gyerekek még, nem úgy fogják fel.. nem érzik a dolgoknak a jelentőségét

2017. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Igazat adok a többieknek. Félre értelmeztem a kérdést.
2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csókolgassák :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, még nekem sincs, és várok türelemmel! 17/f.
2021. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Saját vélemény lesz. Szerintem egyébként a kor nem lényeges mikor lesz kapcsolatod. Az a lényeg hogy megtaláld az igazit, és nem kell attól félned mikor korai és mikor késő. Sosem késő. És figyeld meg azért azt is mennyire vagy érett egy kapcsolatra. Ha normális kapcsolatot akarsz akkor ne egy olyannal gyere össze aki hetente váltogatja a fiúkat. Vedd figyelembe azt is, hogy a lány mennyire érett és hogy mennyire hűséges. Ne úgy gyere vele össze hogyha már 1 hét után ismered. Inkább ismerd ki, mert nem tudhatod 1 hét után hogy miféle démon van igazából benne. Egyébként szerintem az is rendben van, ha már középiskolában elkezded, ne hallgass a többiekre. Amíg tudsz figyelni a tanulásra és a barátnődre egyaránt, addig minden rendben van.
2023. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!