Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van kiút, ha visszautasít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút, ha visszautasít?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az osztályomból egy lány. Amikor először találkoztunk, rögtön megtetszett. Tavaly egy bálon elmondtam neki, hogy szeretem, és nagyon bejön. Később elhívtam egy étterembe, amin vacillált, majd visszautasította, és azt mondta, hogy itt barátságnál több nem lesz. Nem tudok lemondani róla, így utána mégegyszer megpróbáltam, a válasz ismét nemleges volt. Nemrég megtetszett neki egy fiú, szerelmet vallott a fiúnak, de nem jöttek össze. Úgy vélem, sokat nőttünk, fejlődtünk. Van-e esélyem még nála? Vajon próbáljam meg újra? Vagy ha nem, “mi a teendőm”?

Minden választ köszönök!



2021. máj. 9. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Direkt ne. Beszélgessetek, érdeklődj mint ember, és ha meggondolta, lépni fog.
2021. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ezt direktből így megkérdezni, vagy a nyakára húzni egy szerelmi vallomást. Szimplán beszélgess vele, kérd el tőle a lecajt, kérdezd meg, hogy hogy van ilyenek
2021. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi az a lecaj?
2021. máj. 9. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lecke...

Amúgy ha szerelmet vallassz calakinek csak úgy a semmiből, akkor az esélyed kb 0. Előtte kéne ismerjedni, beszélgetni, találkozni.

2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meghívtam már hambizni, de visszautasította. Ilyenkor mit tegyek?
2021. máj. 9. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Felejtsd el. Kérdező, egyértelmű, hogy a lány nem akar tőled semmit. Elmondta szavakkal, elmondta tettekkel. Hagyd már szerencsétlent békén, keress mást.
2021. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Vedd észre hogy nem érdekled. Nem tudom miért nem egyértelmű hogy semmit nem akar tőled. Ne hívogasd, ne zaklasd.
2021. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs értelme foglalkozni veled...ha már így szarba se néz.

Viszont a karma azért visszacsapott hála isten neki is :)

2021. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vele*bocs
2021. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen😅 átérzi kb amit én érzek..
2021. máj. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!