Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, és a fiú a barátnőmnek mesélte, hogy én is neki. Több órán is közel ülünk egymáshoz, van hogy ő előttem, vagy épp mögöttem, de nemtudok hátrafordulni , mit kéne mondanom? Mik a jó témák legelső beszélgetéshez?

Figyelt kérdés
Hogyan szólítsam meg? 16/L

2021. máj. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom nálad mennyire válna be viszont: ha látod, hogy szokott zenét hallgatni (unblock kb mindenki szokott) akkor egyszer csak megkérdezhetnéd tőle, (amikor előtted ül és mondjuk még szünet van) - Szia! Probálom kicsit felfrissíteni a lejátszási listáimat, és csak annyit szerettem volna kérdezni, hogy tudsz pár számot ajánlani, vagy hogy milyen műfajban keresgéljek?

Ebből nekem sikerült egy barátságot is kötnöm, de nem tudom, hogy ő vagy éppen te mennyire vagytok nagy zene kedvelők. :/

Esetleg valami kis háttérinformációd nincs róla?

2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Zenét is készít, ő csinálja az alapot, de suliban általában társaságban van ahogy én is és beszélget ezért is nehezebb beszélnem vele. Osztálytársam, szval valami sulis dologról beszélhetnénk bár az lehet gázxd
2021. máj. 16. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ooo na az tök jó, akkor bővebb társalgás is születhet ebből. Amúgy házival kapcsolatban is rákérdezhetsz valamire esetleg.

Annyi hogy ne folyton a suli legyen a téma (az elején persze lehet de na, későbbiekben ne xd).

2021. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) rendben köszi
2021. máj. 16. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, hajrá hajrá. :D
2021. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!