Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális, vagy csak ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy csak ennyire ragaszkodó vagyok?

Figyelt kérdés
Elég rég óta tettszik egy lány, és mikor nem látom, konkrétan sírva fakadok annyira hiányzik...De mikor vele vagyok akkor meg mintha belül elkezdene lángolni a testem...és ő mindig boldogsággal tölt el. A lánynál 2 hete voltam, és tudtam hogy hosszú ideig nem láthatom. És gondoltam nem kérdezek rá, mivel kínosnak éreztem, hogy elkérjek tőle valamit aminek olyan illata van mint neki. (majd visszaviszem neki ha újra látom) Szóval a kérdésem az lenne hogy ez nagyon beteges?

2021. máj. 17. 01:32
 1/1 molnarmarcell21 ***** válasza:
62%

Igen, ez beteges. Inkább kérd kölcsön valamijét valami ürüggyel, ha nagyon ragaszkodsz a tárgyakhoz.


Amúgy meg hívd el randizni :)

2021. máj. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!