Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Csak válaszoljatok kérlek,hogy hogyan lehetne valakit teljesen elfelejteni? Mintha már nem is létezne??

2021. máj. 29. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával.
2021. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha valakit már nagyon sok ideje nem tudok elfelejteni mit csináljak? Valahogy nem megy. Nagyon kétségbe vagyok esve úgy érzem ez felemészt, kérlek segítsetek.
2021. máj. 29. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehetőleg kerülj vele mindenféle kontaktot, a közösségi médián is jobb, ha nem követed stb., aztán foglalkozz a magad dolgával, és idővel elfelejted.
2021. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Idegenek az interneten nem fognak tudni ezen segíteni, talán ha megismersz valakit aki elkezd érdekelni akkor a korábbi emberre kevesebbet fogsz gondolni.
2021. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elfelejteni azt akit igazán szerettél. A hiánya okozta fájdalom megmarad, csupán idővel hozzá szoksz a hiányához és a gondolathoz hogy mással van
2021. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem idő segített, igaz majd 2 év kellett. Néha még álmodom vele. Tehát testi vágy megmarad, de lelkileg már nem érdekel. Nem illettünk össze. Csak a szerelem vakká teszi az embert.
2021. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerj meg egy új embert, azután már sokkal könnyebb lesz. :)
2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idő tényleg nagyon jó gyógyír. Kövesd ki minden felületen mert ha látod csak rosszabb lesz.

Próbálj meg magadra koncentrálni, ismerkedj új emberekkel, ha van hobbid, az is szuper dolog, fektesd abba a feles energiáid. A barátok mindig melletted vannak (jobb esetben) tölts velük több időt. Én hogy tovább lépjek egy nagyon fájdalmas szakításon, önfejlesztő videókat néztem YouTube-on. Nem lehet valakit kitörölni az emlékezetedből de meg tudod szokni a hiányát és idővel semlegesen fogsz állni hozzá. Tedd azt amitől jól érzed magad, magabiztosnak és boldognak.

Pl:egy ilyen videóban azt tanácsolták ha téged a sminkelés magabiztosság tesz, ne sajnáld rá azt a kis időt reggel. És egész napra kapsz egy boostot. Nekem kreativ önkifejezés is (nem az a maszk kategória) és kellemes időtöltés. Azóta sminkelek többször pl.

A zene is gyógyír a léleknek, olvasás is kellemes időtöltés és jó figyelemelterelő. Tálald meg azt ami boldoggá tesz és foglalkozz 100%ban magaddal. Hidd el idővel jobb lesz minden.

2021. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én elengedtem hogy elengedjem, inkább megfogadtam: vagy ő (exem) vagy senki. Egyenlőre még mindig az utóbbinál tartok, és rettentően hiányzik 1 éve már :/
2021. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!