Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megpróbáljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megpróbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés

Még általánosban volt egy barátom aki szerelmet vallott nekem. Ezután elkezdtünk átjárni egymáshoz játszani(még csak 4.-esek voltunk), de én folyton azt kérdezgettem tőle hogy mi tetszik bennem neki. Ő meg csak ott ált és nem tudott mit csinálni. Én akkor szerintem nem voltam belé szerelmes csak olyan új volt nekem mert még senki sem vallott szerelmet. Aztán év végén elmentem abból a suliból, de megígértük hogy tartani fogjuk a kapcsolatot. Hát ebből nem lett semmi. Aztán néha elkezd nagyon hiányozni és olyan hülyének érzem magam hogy én ezt így elrontottam. Már többször is vele álmodtam, ma is éppen és ilyenkor nagyon hiányzik. Meg lehet hogy már nem is érdeklem, mert amikor kapott telefont akkor nem ő írt rám viberen hogy mi van velem hanem én. Nem tudom hogy mit csináljak a telefonszámát sem tudom de szerintem meg tudom szerezni. Felejtsem el vagy írjak rá?


7.-es lány



2021. ápr. 29. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

Szerintem felejtsd el. Gyerekek voltatok. Szerintem nem is tetszettél neki igazán ha nem tudta megmondani mi is tetszik neki benned. Viszont úgy érzem benned legbelül egyfajta büszkeséggel vegyes öröm alakult ki emiatt, hogy végre tetszel valakinek ami most került felszínre igazán. Ha neked ő tetszik most akkor kérdezz rá egyenesen. Jobb mint kerülgetni a dolgot félreérthető utalásokkal hónapokon, éveken át.

2021. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat félreérthetően írtam. Amikor megkérdeztem hogy mi tetszik neki bennem akkor azt mondta hogy a hajam, a szem, az arcom stb, dehogy annyira látszott rajta hogy kínosan érzi magát, hogy félek ezzel teljesen elrontottam. Pont emiatt hogy elrontottam semmijen büszkeséget nem érzek.


Ha arra gondolok hogy elmegyünk valahová sétálni, fagyizni, mozizni vagy valamerre akkor olyan boldog vagyok! Bárcsak igaz lenne és tényleg elmehetnénk! Nem tudom még sosem voltam szerelmes, lehet hogy ez az?

2021. ápr. 29. 08:11
 3/15 A kérdező kommentje:
*semmilyen
2021. ápr. 29. 08:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, olyan kis cuki, ahogy ilyen fiatalon beszélsz ilyen érzésekről.

Ilyen fiatalon nagyon ritka, hogy szerelmes legyél. Én is azt hittem, hogy összejövök vele és sosem eresztem a lányt. De később, kinek mikor, nálam 19 évesen volt az, hogy tényleg komolyan szerelmes voltam valakibe.

Szóval ez csak az hogy tetszik neked a srác. De ez teljesen egészséges és így is van jól. Tetszettél a srácnak, ez teljesen egyértelmű, de ami múlt elmúlt, majd akad valaki. Fiatal vagy, előtted az egész élet. Remélem tudtam segíteni

20/F

2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj rá nyugodtan, hiszen semmit sem veszíthetsz. Simán össze is jöhettek, ha kölcsönös a szimpátia. Ha pedig elutasít, hát ez van, de annyi biztos, hogy egyáltalán nem rotassz ezzel kettőtök helyzetén.

Próbáld meg, mert lehet pár év múlva nem azt fogod bánni, hogy akkor régen elrontottad, hanem hogy ezen a napon nem cselekedtél.

2021. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag nekem is hiányzik sok gyerekkori barátnő, akik kikoptak az életemből.
2021. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ráírtam messengeren, kedden látta. Még mindig nem válaszolt úgyhogy lehet hogy hagyom
2021. máj. 7. 07:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, lehet hogy fog írni, csak épp nem volt még ideje. Adj időt, hétvégén biztos ír majd. Ha akkor sem, csak akkor hagyd.
2021. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát még mindig nem írt vissza pedig majus 4.-én látta...
2021. máj. 14. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
:-(
2021. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!