Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El merjem neki mondani az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem neki mondani az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egy kicsit hosszú lesz, elnézést ezért, de megköszönöm annak aki végigolvassa. 18 éves, biszexuális fiú vagyok. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer beleszeretek majd egy másik fiúba, de egy osztálytársam felé 2019 decembere körül érzéseket kezdtem táplálni. Elég visszahúzódó fiú vagyok, nem nagyon szoktam barátkozni se, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok, de ő kedves volt mindig is velem, és sokat szoktunk beszélgetni még régebben. Nagyon jóképű srác, meg kedves is volt ugye velem, szóval ez elég volt, hogy beleszeressek. Nos, a koronavírus miatt bezárták tavaly az iskolákat, és eléggé eltávolodtunk egymástól, nem kerestük egymást. Lehet, hogy hülyeség, de én nem nagyon merek ráírni más emberekre, vagy beszélgetést kezdeményezni, szóval valószínűleg ez az egész barátság megromlása az én hibám (bár ő se keresett, na m1). Nyáron depresszióba estem. Nincsenek barátaim, a fiúval se beszéltem, sőt inkább próbáltam elfelejteni őt. Nagyon egyedül éreztem magam, egész nyáron otthon ültem, szóval ja, nagyon rossz volt. Szeptemberbe újra mentünk suliba, és újra fellángoltak iránta az érzéseim, viszont azóta se beszéltünk sokat, eléggé megromlott a viszony köztünk. Ugye megint online oktatás volt novembertől, próbáltam rajta túllépni, de nem ment. Mindig a telefonomat néztem, hátha írt nekem, de természetesen soha nem írt. Májusban kinyitottak az iskolák, de az érzéseim nem múltak el iránta. Továbbra is szeretem, kötődök hozzá. A depresszióm egy éve tart, és most vagyok a legmélyebb pontján. Nincsenek barátaim, senki sem szeret engem. Egyszerűen nem tudnak megérteni engem az emberek, mert eléggé különc vagyok, de igazából nem is próbálkoznak megérteni engem. Úgy érzem, hogy nincs értelme így az életemnek, és mostanság már öngyilkossági gondolataim is vannak. Itt a nyár, és aki volt már depressziós, az tudja, hogy nyáron a legrosszabb (a legtöbb öngyilkosság nyáron szokott történni). Tudom, hogy segítséget kéne kérnem, de egyszerűen nem bírom tovább. Úgy érzem nincs már veszteni valóm, és szeretném elmondani az érzéseimet a srácnak. Ő amúgy full heteró, ezért kicsit félek, hogy hogyan fog reagálni. Szerintetek elmerjem mondani, hogy mit érzek iránta? Meg fog tudni engem érteni?

2021. máj. 30. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ne mondd el! Inkább ismerkedj, akár online, hasonló srácokkal,
2021. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
81%
Ha fel mered vállalni akkor mond el neki. Viszont készülj fel rá, hogyha az egész suli megtudja, mert a fiú kikürtöli, akkor az rosz érzés lesz. Esetleg segíthet ha valakinek beszélsz az érzéseidről aki tudod, hogy meg fog érteni pl szüleid.
2021. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nekem kellesz :$ olyan cuki vagy!
2021. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%
Én elmondanám. Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok,hogy el szeretném mondani valakinek,hogy szeretem,igaz én hetero lány vagyok és egy hetero fiú tetszik.De én úgy gondolom,hogy ha adódik lehetőséged elmondani neki,akkor tedd meg,hidd el nagyon meg fogsz könnyebbülni. Én bánnám,ha nem tisztáznám a dolgokat.Átérzem a helyzeted! :) Remélem végül minden rendben fog sikerülni!:)
2021. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!