Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Hali. 16 éves fiú vagyok, és nagyon megtetszett az egyik lány osztálytársam. Még annyira nem ismerjük egymást, mivel idén kerültünk egy iskolába, és az év nagy része online telt el. Viszont most, hogy visszamentünk, tényleg nagyon szimpi lett, és fogalmam sincs, hogy hívhatnám el randira, vagy hogyan kezdjem el megismerni. Azt nyilván tudom, hogy kéne megkérdezni, de előtte meg kellene ismernem, hogy nagyobb esélyel mondjon igent.

Ami a gond, hogy ő beletartozik egy "klikkbe" (ő és pár osztálytárs egy suliból jöttek, tehát ismerik egymást, igazából ez több mint az osztály fele). Én viszont picit csöndesebb vagyok, nem ismerkedem olyan könnyen, de már kezdek beilleszkedni, viszont így nehéz, hogy ők már ismerik egymást, és főleg egymással és együtt beszélgetnek.

A lényeg, hogy tippeket kérnék, hogyan közeledhetnék felé, hogy azért lássa, hogy meg akarom ismerni, de ne legyen túl tolakodó.



2021. máj. 31. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

"De előtte meg kellene ismernem, hogy nagyobb esélyel mondjon igent."


Ez most.... mi?


Azert kell megismernem, hogy igent mondjon....?


Azert kell megismerned, hogy te is biztos legyel abban hogy passzoltok meg hogy neked is tetszik-e, nem azert hogy..... igent mondjon....


Ideje megtanulni kulonbseget tenni a szexualis vonzalom es a szellemi vonzalom kozott.


Mindegy.


Mivel azt irtad hogy egy bizonyos klikkbe tartozik te meg kivul esel ebbol a klikkbol es raadasul csondesebb vagy, nem ismerkedsz konnyen, ha jol tippelek sok onbizalmad sincs.


Hat igazat mondok es oszinte leszek nincs tul sok eselyed.


Sajnos a tiniket meg az osztonok vezerlik, es altalaban a lanyoknak az ilyen "meno" fiuk jonnek be aki pl. nagyon helyes es hires a suliban es "meno"/vicces/"okos"/sok baratja van/alfa.


Sokszor ennyiben ki is fulladnak az igenyek.


En azt tanacsolnam, hogyha kevesbe akarsz beegni, akkor jelold be facebookon vagy valami - talan ott konnyebb "megszolitani" mint eloben (ezt azert irom mert azt irtad nem ismerkedsz konnyen). De ne lepodj meg ha alig ir vissza vagy alig mutat erdeklodest. Ezek utan viszont kinos lesz suliba bejarni, plane mivel az osztalytarsad.


Altalaban egy lany ha tenyleg tetszel neki akkor eleg tiszta jeleket ad a sracnak.


Szoval ha eddig nem kaptal jeleket, nem jelolt be pl facebookon, nem erdeklodott irantad, nem irt rad magatol, nem tartott sokaig a beszelgetesetek, akkor felejtos.


Eloben semmikepp nem tanacsolom hogy megkozelitsd max ha egyedul van, az a te korodban meg tenyleg eleg ciki ha ott vannak 4 en 6 an aztan te meg odamesz hogy "szi-szi-szija hogy vagy?"...

2021. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D ezt nagyon felreertetted. A nehezen ismerkedem, nem azt jelenti, hogy egész nap a sarokban ülök. Nehezebb öoszeszoknaom új emberekkel, de ha az egyszer megvan (írtam, hogy haladok benne), akkor jól kijövök velük, vicces vagyok, akkor már csöndes sem, és szerintem szerethető egy társaságban. Csak azért van gondom közeledni, mert ő már ismer pár embert, és többnyire azokkal lóg. De ha szólok hozzá, vagy valami, akkor nyilván beszélget velem, ő is megszólít itt ott. Csak "fejleszteni akarom" ezt a dolgot...

Illetve, ez nem tudom mennyire érdeklődés, de lesz egy buli pénteken, és odajött megkérdezni, hogy megyek e. Ez jó lehetőség lesz megismerkednem vele, szóval várom a tippeket

2021. máj. 31. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Na azert megis van annal tobb eszed mint amennyit leirtal.


Remelem nem csak megjatszod azt hogy van onbizalmad.


Meg azert ezt jol kihagytad, hogy odajott hozzad megkerdezni hogy mesz e.


Szerintem ha olyan hatarozott vagy az eletben is mint ahogy a 2. kommentedben irtad, akkor kovesd az eszed, sok baj nem lesz.

2021. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dude csak megvédtem magam, mivel amit leírtál nem volt igaz. De attól még egy kis segítség jól tudna jönni, még ha van is önbizalmam, annyira tapasztalt nem vagyok ilyen téren. Ezért is írtam ki a kérdést.
2021. máj. 31. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, en abbol meritettem amit te irtal magadrol, meg szo szerint is ideztelek.
2021. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem

Keress egy olyan pillanatot, mikor csak ketten vagytok, vagy nem zavar annyira senki az osztályban, és kérdezz valami full randomot tőle azzal kapcsolatban, amit éppen csinál.

Most mondok valamit: Pl a lány éppen telefonozik, pörgeti az instát. Te pedig megkérdezed tőle, hogy te is azt olvasod, hogy kirúgták José Mourinho-t a Tottenhamtől? (vagy bármit amiről tudsz beszélni) A lényeg, hogy legyen fura és meglepő kérdés. Aztán nevetsz egyety mert nyilván poén volt vagy ilyesni. És akkor elkezdesz ról abeszélni kicsit, aztán visszakérdezel, ő is mondd rá valamit.

A lényeg, hogy ne annyival kezdd a beszélgetést, hogy hmm szia, hogy vagy? Hmm szia... mit csinalsz, mert abbol vannak a gaz bena beszelgetesek. Mondj valami érdekeset, furát, vicceset, és kérdezd tőle full lazán, ami eszedbe jut. Ez nem túl tolakodó, és nem is unalmas.

Persze csak ha passzol a személyiségedhez, és nem érzed magad kényelmetlenül a helyzetben.

Hajrá, sok szerencsét!:)

2021. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!