Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek le akar majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le akar majd feküdni velem a pasim?

Figyelt kérdés

Eddig csak kint sétáltunk mindig a városban, beszélgettünk. Ma írt egy üzenetet hogy holnap egyedül lesz otthon átmehetnék hozzá, én nem tudom mit válaszoljak. Akarok menni mert jól érzem magam vele de félek hogy szexelni akar és én meg szűz vagyok.

17 éves vagyok a pasim 20

3 hónapja vagyunk egyutt


2021. jún. 2. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Szia menj át hozzá és ha le a kar fekudni ved mond meg neki de lehet hogy vége lesz a kapcsolatotoknak mert lehet hogy mem ért meg

Ha lefekszeel vele bánni fogod varj még

Ha hazudsz egy nagx

Baromságot akkor meg ha rájon qkkor azért lehet hogy szétmentek

2021. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szögezd le neki, ha te még nem szeretnéd a dolgot!

Átmehetsz hozzá, és ha arra kerül a sor, nemet mondasz :) Ha szeret, megérti.

2021. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez igazán értelmes tanács volt köszönjük!

szerintem beszéljetek róla, tudnia kell hogy még szűz vagy és biztosan megfogja érteni. ne aggódj. ha nem állsz még rá készen akkor ne tedd. menj el és beszéljétek meg, vagy írásban beszéljétek meg előre. ahogy neked kényelmesebb

2021. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

3-ast kiegészíteném: Ha nem lennél már szűz, akkor is megértene - persze csak ha Téged (is) szeret, nem (csak) önmagát.


(Ha korábban egy nő már elvesztette szüzességét, de tönkrement az a kapcsolata és új fejezetet nyit életében, attól még szó sincs róla, hogy neki már úgyis mindegy. Nem használati cikk.)

2021. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, deeee azért nagy esélyt látok rá

Csak úgy menj el hozzá, hogy leszögezed: nem lesz szex

2021. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez? Persze, hogy le szeretne már veled feküdni. Gondolom azért van veled, mert szeret, vonzónak tart és szexinek is. Persze, hogy kíván.

Ha ennyire zavar mond meg neki, hogy csak akkor mész át hozzá, ha nem lesz szex. Ha nem tartja ezt tiszteletben akkor szevasz ✌🏻

2021. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Remélem 3 ev utan dugtok majd
2021. jún. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt végül, kérdező? :)
2021. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azóta is megy a kufirc. :D
2021. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elmentem hozzá beszélgettünk sokat és elmondtam neki hogy még szűz vagyok. De aztán petting volt🤩
2021. jún. 3. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!