Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Le szeretne velem feküdni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretne velem feküdni?

Figyelt kérdés
Most vagyunk egy hónapja együtt a barátnőmmel, és a legutóbbi találkozásunk alkalmával folyton az ölemben ült és kezdte bejárni az erogén zónákat. Sokkal hevesebben csókolt, mint eddig. A kapcsolat elején kijelentette, hogy nem szeretne semmit sem elkapkodni. Én egy hónap után korainak találnám még. Persze nem lennék ellene, ha Ő is szeretné.

2016. aug. 2. 20:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy én 18 éves vagyok, Ő pedig 17 éves.
2016. aug. 2. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát nagy valószinűséggel igen. Vagy éppen csak olyan kedvében és azért csinálta.
2016. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
kedvében volt* bocsi elírtam
2016. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kívánja, csak nem meri mondani, mert a szíve mélyén Ő is tudja hogy korai lenne 1 hónap után.

De utalgatva megkérdezheted Tőle.

2016. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
De ovatosan kerdezz ra mert ha ugy kerdezel ra akkor lehet hogy a lany azt hiszi hogy te mar akarod csinalni es erolteted vagy valami szoval ovarosan mert felre ertheti a lany
2016. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Tutujgatná már a jancsikádat a rba*c.
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

6-os ettől most miert r..anc??

Teljesen normalis hogy a korában már kívánja őt.

2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Tuti hogy nagyon kíván téged. Lehet még nem merné, főleg ha netán ez lesz neki az első, de ne azt nézzétek mikor lenne "illő" megtenni. Pláne ha mindketten akarjátok.
2016. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mondtam neki, hogy nem rajtam múlik, hogy mikor legyen az első alkalom. Meg, hogy én is kívánom, de nem is kicsit..

2016. aug. 2. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki már ennyi idősen egy hónap alatt odaadná magát, ahhoz a lányhoz nem feltétlenül tudnék pozitívan hozzáállni....
2016. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!